Xiaomi Mi 5 отримає сапфірове захисне скло?

25 Грудень 2014

Коментарі:

0
 25 Грудня, 2014
 0

У Мережі знову з’явилися фотографії нового флагмана Xiaomi. І цього разу, це той же пристрій, що був і у попередніх витоках інформації. Тому, мабуть, так воно і є. Як буде називатися новий смартфон – Mi 5 чи Mi 4S, не так важливо, як чутки про те, що він отримає сапфірове захисне скло для свого 5, 7-дюймового екрану.

Ми пам’ятаємо, що подібні чутки ходили навколо Mi 4, але так і не стали реальністю. З новим смартфоном проблема буде ще складнішою. Річ у тому, що для великих екранів виготовити сапфірове скло дуже складно технологічно, і це дає багато браку. До того ж, з тієї ж причини таке скло коштує дуже багато і простіше замінити його якимось іншим матеріалом.

А якщо брати до уваги об’єми випуску продукції Xiaomi, навряд чи вистачить сапфіру, хай і штучного, на усі екрани нового флагману.

Як завжди, усі сумніви розвіє час, а конкретніше, час технологічної виставки CES 2015 , де новий флагман від Xiaomi буде представлений офіційно.

Русская версия

По Сети снова бродят фотографии нового флагмана Xiaomi. Одни называют его Mi 5, другие –  Mi 4S, но одно остается неизменным – само устройство. Судя по всему, на этот раз утечка оказалась правдивой.

Как и положено, новинка обрастает все новыми слухами. Теперь говорят о том, что новый смартфон Xiaomi будет снабжен сапфировым стеклом. И все было бы отлично, если бы не размеры экрана – целых 5,7 дюймов. Изготовить такой слиток и налущить из него стекол для экранов такого размера – дело непростое и обещающее большой процент брака. Учитывая стоимость промышленного сапфира, удовольствие будет не из дешевых.

И это не совсем увязывается с ценовой политикой Xiaomi, продающей топовые устройства по цене “середнячков”. К тому же, учитывая заявленные объемы производства и продаж в 2015 году, сапфира на все устройства может просто не хватить.

Поэтому, наверняка речь идет о неких эксклюзивных смартфонах для ограниченного круга богатых клиентов.

Интрига раскроется очень скоро – на грядущей выставке CES 2015, где ожидается появление нового флагмана Xiaomi перед глазами публики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.