Xiaomi Max буде оснащений власним Mi-процесором?

21 Квітень 2016

Коментарі:

0
 Квітень 21, 2016
 0

Незважаючи на чутки про те, що новий фаблет Xiaomi Max буде оснащений процесором Snapdragon 820, є інформація, що пекінський гігант все ж таки запускає власне виробництво процесорів, і перший з них може бути представлений вже в травні, можливо, разом з новим пристроєм.

Розмови про те, що Xiaomi позбудеться від залежності від сторонніх вендорів у виробництві процесорів, йдуть вже давно. Говорили про інвестиції в виробника процесорів Leadcore, але результатів цієї співпраці ніхто не бачить досі.

Тепер з’явилася інформація про те, що перший процесор вже створений. Він має кодову назву “Гвинтівка” (Rifle) і його виробник – партнер Xiaomi, компанія Datang Telecom.

Ні про архітектуру процесора, ні про його продуктивність відомостей немає. Говориться лише про те, що його результати в синтетичних тестах повинні бути не менше 100 000 балів.

Створення власного чіпа – це, в першу чергу, зниження вартості пристроїв, залежності від сторонніх виробників і питання престижу. Свої процесори виготовляють компанії Samsung та Huawei, які є прямими конкурентами Xiaomi на ринку смартфонів.

Тим часом, в Мережу потрапив рендер нового фаблету Xiaomi Max. На цей раз він ближчий до істини, оскільки є інформація, що смартфон-гігант буде схожим на Mi 5.

It3dP2IR374

В ієрархії пристроїв Xiaomi новий фаблет повинен зайняти нішу між діагоналями екрану 5,5 і 7,9 дюймів. Тому варто очікувати розміри екрану Mi Max в межах від 6,2 до 6,5 дюймів.

Наскільки правдиві ці чутки, можна буде переконатися дуже скоро, тому що на травень заплановано чергову презентацію продуктів Xiaomi.

Крім нового смартфона і, можливо, процесора, експерти очікують презентацію нової прошивки MIUI 8, заснованої на Android 6.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!