24 Червень 2019

Коментарі:

0
 24 Червня, 2019
 0
Категорія: Новини

Новини щодо нової лінійки моделей смартфонів Xiaomi, а можливо, і нового суббренду, не викликали такого ажіотажу, як, наприклад, рекламна кампанія флагмана Redmi K20.

Можливо, користувачі пристроїв пекінської компанії дещо стомилися від нескінчених презентацій нових пристроїв, і погіршення підтримки існуючих моделей. А можливо, ще один новий смартфон протягом місяця просто не зацікавив гаджетоманів.

І справді, що нового може нам запропонувати доволі передбачувана інженерна концепція Xiaomi? Ще один смартфон з повним екраном і топовою процесорною платформою? Хіба що незвичайний спосіб розміщення камер у блоці, що обертається і дає можливість перетворювати основну камеру на селфі. Але це не новина, Asus вже показав таке рішення. І насправді, селфі-камера не може бути модулем 48 Мп (незрозуміло, чому).

Але Mi поспішає зайняти ще більше умовно вліьних місць на ринку мобільних пристроїв. І ось вам нова серія.

Xiaomi CC 9 та CC 9e повинні відзначити десятиріччя існування компанії і задовольнити молодіжну аудіторію. На це натякає і абревіатура СС, що означає ” Chic & Cool “.

Ще про ці смартфони відомо, що вони зроблені на базі пристроїв компанії Meitu, яку Сяомі придбала півроку тому.

Українських користувачів, звичайно хвилюють інші питання: яка буде ціна на цей зовні привабливий смартфон і коли його можна буде купити. Але на ці питання Лей Цзюнь і маркетологи Xiami поки що відповідей не дають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.