Xiaomi купує частку виробника домашніх електроварок, щоб зробити їх розумними

25 Травень 2015

Коментарі:

0
 Травень 25, 2015
 0

Може комусь в Україні ринок “розумної” побутової техніки здається мізерно малим і не вартим уваги, то у Китаї та Південно-східній Азії – це торговий майданчик на десятки мільярдів доларів, який вимагає нових гравців через свої величезні обсяги попиту. Приміром, у Китаї переважна більшість населення (87,5%) незадоволені невеликою кількістю пропозицій в галузі оснащення “розумних” будинків, і практично всі китайці (95,2%) очікують нових пристроїв, рішень і платформ у цій ніші.

Доки на ринку пристроїв для “розумного” будинку у Піднебесній лідирує Alibaba. Xiaomi знаходиться на 4-му місці і прагне досягти якщо не вершини, то, принаймні, зайняти друге місце після лідера. І робить для цього впевнені кроки.

Ось і цього тижня компанія отримала дозвіл комітету з цінних паперів китайського уряду на придбання значної частки (55 млн. акцій) виробника побутової техніки Midea.
Midea виробляє пилососи, мультиварки, кондиціонери та інші пристрої, які легко зробити “розумними”, застосувавши напрацювання Xiaomi.

Згідно чуток, першим спільним продуктом двох компаній стане рисоварка – необхідний пристрій у кожному азіатському будинку. Програмісти Xiaomi, що працюють над MIUI і додатками, “навчать” рисоварку спілкуватися з іншими пристроями “розумного” будинку Xiaomi, а також завантажувати рецепти страв, враховуючи індивідуальні потреби кожного члена сім’ї, в тому числі і дієтичні директиви лікарів.

Електронщики в свою чергу, створять систему управління пристроєм.

Можна собі тільки уявити, що вони зроблять з пилососом, наприклад.

Таким чином “розумні” пристрою поступово позбавлять людину від рутинної щоденної домашньої роботи, доручивши її електроніці.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!