Xiaomi купує частку виробника домашніх електроварок, щоб зробити їх розумними

25 Травень 2015

Коментарі:

0
 25 Травня, 2015
 0

Може комусь в Україні ринок “розумної” побутової техніки здається мізерно малим і не вартим уваги, то у Китаї та Південно-східній Азії – це торговий майданчик на десятки мільярдів доларів, який вимагає нових гравців через свої величезні обсяги попиту. Приміром, у Китаї переважна більшість населення (87,5%) незадоволені невеликою кількістю пропозицій в галузі оснащення “розумних” будинків, і практично всі китайці (95,2%) очікують нових пристроїв, рішень і платформ у цій ніші.

Доки на ринку пристроїв для “розумного” будинку у Піднебесній лідирує Alibaba. Xiaomi знаходиться на 4-му місці і прагне досягти якщо не вершини, то, принаймні, зайняти друге місце після лідера. І робить для цього впевнені кроки.

Ось і цього тижня компанія отримала дозвіл комітету з цінних паперів китайського уряду на придбання значної частки (55 млн. акцій) виробника побутової техніки Midea.
Midea виробляє пилососи, мультиварки, кондиціонери та інші пристрої, які легко зробити “розумними”, застосувавши напрацювання Xiaomi.

Згідно чуток, першим спільним продуктом двох компаній стане рисоварка – необхідний пристрій у кожному азіатському будинку. Програмісти Xiaomi, що працюють над MIUI і додатками, “навчать” рисоварку спілкуватися з іншими пристроями “розумного” будинку Xiaomi, а також завантажувати рецепти страв, враховуючи індивідуальні потреби кожного члена сім’ї, в тому числі і дієтичні директиви лікарів.

Електронщики в свою чергу, створять систему управління пристроєм.

Можна собі тільки уявити, що вони зроблять з пилососом, наприклад.

Таким чином “розумні” пристрою поступово позбавлять людину від рутинної щоденної домашньої роботи, доручивши її електроніці.

Русская версия

Может кому-то в пост-советских странах рынок “умной” бытовой техники кажется ничтожно малым и недостойным внимания, то в Китае и Юго-восточной Азии – это площадка на десятки миллиардов долларов, которая требует новых игроков из-за своих огромных объемов спроса. К примеру, в Китае подавляющее большинство населения (87,5%) недовольно небольшим количеством предложений в области оснащения “умных” домов, и практически все китайцы (95,2%) ожидают новых устройств, решений и платформ в этой нише.

Пока на рынке устройств для “умного” дома в Поднебесной лидирует Alibaba. Xiaomi находится на 4-м месте и стремится достичь если не вершины, то, по крайней мере, занять второе место после лидера. И делает для этого уверенные шаги.

Вот и на этой неделе компания получила разрешение комитета по ценным бумагам китайского правительства на покупку значительной доли (55 млн. акций) производителя бытовой техники Midea.
Midea производит пылесосы, мультиварки, кондиционеры и другие устройства, которые легко сделать “разумными”, применив наработки Xiaomi.

По слухам, первым совместным продуктом двух компаний станет рисоварка – необходимое устройство в каждом азиатском доме. Программисты Xiaomi, работающие над MIUI и приложениями, “научат” рисоварку общаться с другими устройствами “умного” дома Xiaomi, а также загружать рецепты блюд, учитывая индивидуальные потребности каждого члена семьи, в том числе и диетические показания.

Электронщики в свою очередь, создадут систему управления устройством.

Можно себе только представить, что они сделают с пылесосом, к примеру.

Таким образом “умные” устройства постепенно избавят человека от рутинной ежедневной домашней работы, предоставив ее электронике.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.