Xiaomi інвестує у звук? Новий таємничий гаджет розкрито.

29 Грудень 2014

Коментарі:

0
 Грудень 29, 2014
 0

Кілька днів тому в Інтернеті поширилися чутки  про те, що китайський промисловий гігант придбав активи компанії Edifier, яка відома як виробник акустики середнього класу. Поки що цю новину не спростували, більш того, з’явилася ще одна. І знову про Xiaomi і звук.

У компанії є традиція на Новий рік дарувати свою продукцію зіркам китайського шоу-бізнесу. Цього року зірки теж отримали подарунки. і серед них – несподіваний.

Відома у Китаї акторка Дун Сюань виклала на свою сторінку фотографії подарунків від Xiaomi. Серед них були телевізори Mi-TV, Mi Wi-Fi router та несподіваний пристрій – сабвуфер, який входить до комплекту домашнього кінотеатру. Як і уся продукція Xiaomi для “розумного дому”, сабвуфер отримує дані через Bluetooth, співпрацюючи з телевізором і роутером, який є домашнім “хмарним” диском.

Xiaomi-home-theater-4

Можна було б не вірити цьому, але характерні риси дизайну свідчать про те, що це з великою вірогідністю продукт від Xiaomi.

Тим часом капіталізація компанії склала 45 мільярдів доларів, а Лей Цзюн обіцяє новий пристрій усередині січня. Мабуть це буде новий смартфон Mi 5, про який точиться так багато розмов останнім часом.

 

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!