Xiaomi інвестує у звук? Новий таємничий гаджет розкрито.

29 Грудень 2014

Коментарі:

0
 29 Грудня, 2014
 0

Кілька днів тому в Інтернеті поширилися чутки  про те, що китайський промисловий гігант придбав активи компанії Edifier, яка відома як виробник акустики середнього класу. Поки що цю новину не спростували, більш того, з’явилася ще одна. І знову про Xiaomi і звук.

У компанії є традиція на Новий рік дарувати свою продукцію зіркам китайського шоу-бізнесу. Цього року зірки теж отримали подарунки. і серед них – несподіваний.

Відома у Китаї акторка Дун Сюань виклала на свою сторінку фотографії подарунків від Xiaomi. Серед них були телевізори Mi-TV, Mi Wi-Fi router та несподіваний пристрій – сабвуфер, який входить до комплекту домашнього кінотеатру. Як і уся продукція Xiaomi для “розумного дому”, сабвуфер отримує дані через Bluetooth, співпрацюючи з телевізором і роутером, який є домашнім “хмарним” диском.

Xiaomi-home-theater-4

Можна було б не вірити цьому, але характерні риси дизайну свідчать про те, що це з великою вірогідністю продукт від Xiaomi.

Тим часом капіталізація компанії склала 45 мільярдів доларів, а Лей Цзюн обіцяє новий пристрій усередині січня. Мабуть це буде новий смартфон Mi 5, про який точиться так багато розмов останнім часом.

 

Русская версия

Достигнув капитализации в 45 млрд, компания Xiaomi, по слухам, инвестировала в мультимедийный рынок и приобрела активы компании Edifier, крепкого середнячка в производстве акустики. Пока еще эта новость не опровергнута, но новые сливы информации свидетельствуют о том, что интерес к звуку у китайского промышленного лидера имеется. Кроме отличных наушников Xiaomi Piston 2, компания, похоже, выпустила более солидную акустическую систему.

На Новый год Xiaomi традиционно дарит свою продукцию звездам китайского шоу-бизнеса. И вот в этом году актриса Дун Сюан поделилась фотографиями подарков. Судя по всему, актрисе подарили домашний кинотеатр, в котором кроме телевизора Mi-TV и Mi Wi Fi router оказалось еще одно устройство – сабвуфер. Как и вся продукция, эта система получает данные по Bluetooth и управляется с помощью приложений MIUI.

Эту информацию можно было бы расценивать как фейк, но устройство имеет характетрные черты дизайна Xiaomi.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.