Xiaomi готує ребрендінг своїх смартфонів

13 Квітень 2016

Коментарі:

2
 13 Квітня, 2016
 2

Як відомо, наразі у Xiaomi є дві лінійки смартфонів: бюджетна Redmi і основна з назвою Mi. Але є ще смартфони Mi Note, які мовби стоять осторонь. Мабуть, прийшов час привести до ладу класифікацію пристроїв, – вирішили маркетологи пекінської компанії і почали цей процес з регістрації акаунтів у надпопулярному у Китаї сервісі Weibo.

Було відкрито чотири акаунти: Max, Pro, Big, Plus, тобто, Xiaomi Max… і так далі.

Чи може це бути спробою розділити Mi смартфони по категоріях?. Приміром, потужні, великі, дешеві і люксові? Ця думка опанувала мізками оглядачів і вони теж сперечаються про те, які пристрої опиняться у якій категорії.

xiaomi-weibo-01

xiaomi-weibo-02

xiaomi-weibo-03

Але якщо уявити собі, що мова йде зовсім не про смартфони? Може, таким чином Xiaomi намагається класифікувати усі пристрої, які виходять під цим брендом. Тоді, наприклад, кондиціонер, велосипед, очисник повітря і рисоварка відійдуть до Big, а телевізори до Plus?

xiaomi-weibo-04

Так чи інакше, розвинений бізнес Xiaomi потребує рішень, які розподілять пристрої по галузі застосування, чи по зовнішньому виду. Першим кроком у цьому напрямку було виділення усієї побутової техніки в окремий бренд MiJia, під яким днями бува анонсований вже других пристрій.

Так чи інакше, незабаром ми точно взнаємо, що мало на увазі маркетологи Xiaomi, тому що зміни у китайского гіганту відбуваються дуже швидко.

Коментарі

  1. Антон сказав:

    Можливо вони обирають назву для нового девайсу ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.