Xiaomi готує до випуску LTE планшет який буде коштувати до 100 доларів

2 Грудень 2014

Коментарі:

1
 2 Грудня, 2014
 1

За інформацією міністерства промисловості Китаю, щойно пройшов сертифікацію новий пристрій від Xiaomi. Це 9,2-дюймовий планшет з підтримкою 4G LTE на базі чотириядерного 64-розрядного процесора. Планшет буде підтримувати як китайські TD мережі LTE, так і FDD, які, до речі, працюють і в Росії.

Технічні характеристики нового пристрою обговорювалися у пресі ще восени і є теоретично такими: 9,2 дюймовий екран з роздільністю 1280 x 720 точок, чотириядерний процесор Qualcomm Snapdragon 410 з робочою частотою 1,2 ГГц і відеосистемою Adreno 306, 1 ГБ оперативної и 8 ГБ внутрішньої пам’яті.

Коли Xiaomi випустить до продажу цей планшет і у яких країнах він буде розповсюджуватися у першу чергу, наразі невідомо, але, приймаючи до уваги ціну, можна допустит, що це буде Індія.

Ціна пристрою дійсно вражає. У планах виробників не підвищувати ціну вище за 100 доларів. Можливо, йдеться про спеціальну ціну у странах Південно-східної Азії, чи в Індії. Але і за цих умов ціна на такий пристрій дуже приваблива.

Русская версия

В Китае недавно прошло сертификацию новое устройство от Xiaomi. Это 9,2 – дюймовый планшет с разрешение экрана 1280х720 пикс, четырехъядерным процессором Qualcomm Snapdragon 410, работающим на частоте 1,2 Ггц и видеоподсистемой Adreno 306. Устройство будет обладать 1 Гб оперативной памяти и 8 Гб встроенной. Новый планшет от Xiaomi будет поддерживать сети LTE, как китайские, так и общемировые. Судя по всему, планшет предназначен для новых рынков Xiaomi – в частности, для Индии, учитываю объявленную цену устройства – менее 100 долларов США. Название, время выпуска и начало продаж устройства неизвестны.

Коментарі

  1. андрей ua сказав:

    У нас наверно будет 150-200 зеленых

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.