Xiaomi готує до презентації новий пристрій

26 Лютий 2015

Коментарі:

0
 Лютий 26, 2015
 0

Як і обіцяли менеджери компанії Xiaomi, у березні почнеться новий парад прем’єр. І перший гаджет вийде вже 2 березня. Як завжди, Xiaomi зробила з цього шоу. Ще не закінчилися новорічні канікули, а на сайтах і форумах Xiaomi з’явилася серія таємничих малюнків.

Все почалося ось з цього:

новинки Xiaomi Украина

Він натякав на те, що це буде маленький, легкий пристрій, який буде виглядати як коробка. Може це буде Mi Box 2, чи щось подібне?

Ці здогадки частково підтвердились новими малюнками. На них у коробці сховані глибини океану, набір для мандрів, кумедні моменти з котиками, спортивні змагання тощо. Все це може бути у телевізорі, але він не може бути таким маленьким. Тому залишаються два пристрої: телевізійна приставка і екшн-камера. На них і будемо чекати, не забуваючи, що Xiaomi вміє дивувати в останній момент.

Русская версия

Как и обещали маркетологи Xiaomi, в марте начнется новый бум новинок. И уже 2-го марта нас ожидает новый гаджет от китайского лидера в производстве смартфонов. Как всегда, Xiaomi сделала из этого шоу.
Началось все с картинки, размещенной на форумах фанатов продукции Xiaomi в течение новогодних каникул. Картинка как бы намекала на нечто маленькое, легкое и похожее на коробку.

У продукции Xiaomi есть лишь две позиции, в которых присутствует слово коробка: Mi Box Mi и Box mini. Будет ли новинка апгрейдом этих устройств?

Следующие картинки как бы недвусмысленно намекают на мультимедийное устройство. В одном случае в коробке скрываются глубины океана, во втором – набор путешественника, в третьем – спорт, в четвертом – забавные моменты с котиками.

Поэтому можно смело предположить, что это либо телевизионная приставка, либо, к примеру, экшн-камера.

Остается дождаться презентации 2 марта и не забывать о том, что Xiaomi умеет удивлять своих покупателей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.