Xiaomi готує для нового флагмана камеру-перископ

9 Липень 2019

Коментарі:

0
 9 Липня, 2019
 0
Категорія: Новини

Для компанії Xiaomi моделлю смартфона для сміливих експериментів завжди був Mi MIX. Це він став майже першим у світі “безмежним” екраном, та наекранним сенсором вдібитків пальців. Серія Mi MIX подарувала технологічному світу елетретний динамік під екраном, та “невидимі” датчики наближення і освітлення.

Тому, якщо йде мова про якись дивини, на кшталт гнучкого екрану, оптичний сканер відбитків, селфі камеру під екраном чи таке інше, всі одразу згадують Mi MIX.

Що чекає на користувачів у новому Mi MIX 3, поки що невідомо. але ми бачимо, що багато новинок, прол які багато говорили, було реалізовано у флагманських Mi 9T (Redmi K20), Black Shark 3, Mi 9CC. Тому новий дизайнерський та інноваційний смартфон Xiaomi повинен мати щось зовсім незвичайне.

Наприклад, камеру у вигляді перископу.

Насправді, зображення, що отримає світловий канал, завдяки системі дзеркал, буде передаватися на один, чи кілька сенсорів через систему линз, що грают роль об’єктива. Тобто, з одним вхідним отвором можна отримати три камери з різними фокусними відстанями та світлосилами. Це дозволить не робити зі смартфонів “багатоглазиків”, як це анонсують Nokia та навіть Apple, а зберегти звичний вигляд смартфона, але розширити його фотографічні можливості.

У поєднанні з обіцяною камерою з 64 Мп сенсором може вийти цікаве рішення. А ось чи буде воно реалізовано у Mi MIX 4, або іншому смартфонів неквдовзі, побачимо, про це інформації немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.