Xiaomi домовилась з Microsoft про додатки на своїх смартфонах

1 Червень 2016

Коментарі:

0
 1 Червня, 2016
 0

Microsoft Corp. і Xiaomi Inc. розширили своє глобальне партнерство, щоб забезпечити інноваційний користувацький досвід на мобільних пристроях. В рамках угоди, Microsoft Office і Skype будуть поставлятися на смартфонах і планшетних ПК Android від Xiaomi.

В результаті, десятки мільйонів споживачів і бізнес-клієнтів в Китаї, Індії і по всьому світу будуть мати нові способи роботи, співпрацювати і спілкуватися. Нове співробітництво компаній також включає в себе крос-ліцензійну та патентну угоду.

“Ми раді бути в тісному контакті з Microsoft по широкому колу питань спільної роботи і партнерства”, сказав Ван Сян, старший віце-президент компанії Xiaomi, – “Як показує ця угода з Microsoft, Xiaomi розраховує побудувати стійкі, довгострокові партнерські відносини зі світовими лідерами в області технологій, з кінцевою метою приведення кращого користувацького досвіду для шанувальників Мі”.

“Люди хочуть, щоб їх улюблені програми і досвід в працювати без проблем на пристроях за їх вибором, і це саме те, що пропонує це партнерство,” говорить Пеггі Джонсон, виконавчий віце-президент з розвитку бізнесу Microsoft, – “Разом з Xiaomi ми приносимо найкращі в мобільній продукти мільйонам клієнтів в Китаї і в усьому світі.”

Починаючи з вересня 2016 року, Xiaomi Android пристрої, в тому числі Мі 5, Мі Макс, Мі 4с, Redmi Note 3 і Redmi 3, будуть поставлятися з попередньо встановленими Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook і додатків Skype. Конкретні пропозиції можуть варіюватися в залежності від пристрою, ринку і оператора мобільного зв’язку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.