Xiaomi готує до випуску новий ігровий смартфон

10 Грудень 2018

Коментарі:

0
 10 Грудня, 2018
 0
Категорія: Новини

Інформація, що надійшла від офіційних осіб компанії, свідчить про те, що наприкінці грудня буде презентовано новий ігровий смартфон, що буде мати назву Xiaomi Play. 

Дехто пов’язує цей анонс з чутками про нещодавно протестований невідомий пристрій з процесорною платформою Snapdragon 675, основною камерою з роздільною здатністю 48 Мп та фронтальною камерою під екраном. Для її функціонування в екрані передбачається отвір. 

Окрім цього, пристрій буде оснащено трьома модулями основної камери, два з яких будуть відрізнятися фокусною відстанню, а третій буде дальноміром з низькою роздільною здатністю. Кажусь також про хоча б один світлосильний об’єктив з діафрагмою f/2.0.

Аналітики інформації про новинки портативної електроніки вважають, що цей невідомий смартфон відійде до серії Redmi, але багато хто бачить зв’язок між цією новиною і очікуваною презентацією.

Однак, є думка, що перед Новим роком буде презентовано лише китайську версію потужного флагмана Pocophone F1. Можливо, смартфон буде змінено зовні і він буде мати геймпад у якості аксесуара. 

Чекати залишилося недовго, презентацію намічено на 24 грудня.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.