Xiaomi бажає подовжити термін гарантії на пристрої, але насправді, скорочує його

27 Березень 2019

Коментарі:

0
 Березень 27, 2019
 0
Категорія: Новини

Сьогодні вранці на урочистому державному івенті засновник Xiaomi Лей Цзюнь оголосив основні пріоритети компанії на найближчий період.

У першу чергу це розвиток і підтримка 5G зв’язку. Цього року найбільша кількість пристроїв, що випустить компанія, буде підтримувати 5G, завдяки новим процесорним платформам.

Також серед головних напрямків розвитку є розвиток штучного інтелекту і застосування його у якнайширшому спектрі девайсів, що будуть об’єднані у Інтернет речей, який є третім напрямком.

До того ж, керівник пекінського техногіганта наголосив на зростаючій якості продукції і розширенні терміну гарантії, що пов’язане з цим. Тепер всі пристрої, що випускає Xiaomi, будуть мати термін гарантії 18 місяців. Першим з них стане Redmi Note 7 pro.

Все це гарно, але за законами ЄС всі електронні пристрої, що продаються у магазинах, повинні мати термін гарантії 24 місяці. Саме з таким терміном і продавалися пристрої Xiaomi з появлення в Україні, завдяки першим продавцям, серед яких була і компанія NIS (її дочірнім брендом є MIOT.UA). Такий термін гарантії зберігається і сьогодні, і відповідальність за нього несе виключно українська сторона.

Тому, остання сенсація, проголошена Леем Цзюнем, українців не здивувала.

Подивимось. як на цей наказ відреагує офіційний постачальник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.