Xiaomi анонсує новий сканер відбитків пальців

22 Січень 2019

Коментарі:

1
 22 Січня, 2019
 1
Категорія: Новини

Колись давно, ще коли MIUI мала номер версії 8, йшла мова про те, що у новому прогресивному смартфоні Mi (мабуть, Mi MIX 2, чи Mi Note 3) буде сканер відбитків пальців на всьому корпусі. Тобто, де не доторкнешься пальцем до скла, що вкриває корпус, смартфон розблокується.

Це сприймалося дуже серйозно, тому ще вже була розроблена технологія Qualcomm, яку потім успішно застосували у преміальних версіях Mi MIX 3 та Mi 8. Але тепер, можливо, прийшов час для втілення давніх мрій.

Нещодавно президент Xiaomi Лін Бін показав у своєму мікроблозі зображення нової концепції наекранного сканера відбитків пальців.

Він відмітив, що площа сенсорної поверхні буде становити 25х50 мм, тобто, практично, весь екран.

До того ж, розробники компанії працювали над тим, щоб розблокування відбувалося одразу до робочого столу, а не у два кроки, як зараз. Нагадаємо, тепер для розблокування треба спочатку “розбудити” смартфон, а потім розблокувати потрібний додаток (якщо він потребує розблокування). Тепер планується одне натискання пальця для доступу до будь-якого елемента програмного забезпечення.

Xiaomi треба поспішати, бо їх конкурент OPPO оголосив днями про те, що розробникам вдалося збільшити площу розблокування у 15 разів, і також тепер нова технологія підтримує відбитки двох пальців, що значно збільшує рівень безпеки.

Що відповідсть Mi – побачимо у нових релізах.

Коментарі

  1. Діана сказав:

    Скажіть, будь ласка, як оновити xiaomi mi 5x?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.