Всі наявні чутки про новий флагман Mi 7: новий процесор, розумна камера, великий екран

14 Грудень 2017

Коментарі:

0
 Грудень 14, 2017
 0
Категорія: Новини

Давно не було ніяких чуток про флагмани Сяомі, і це просто якась фанатська недбалість. Але під кінець року раптом новини почали падати на голови, як різдвяний сніг. І, зрозуміло, присвячені вони новому флагману Xiaomi – Mi 7.

Розглянемо всі ці новини, щоб скласти враження про футуристичне мислення технічних журналістів.

По-перше, вже немає ніяких сумнівів, який процесор стане основою для Mi 7. Про це сказав сам директор Xiaomi Лей Цзюнь на конференції, присвяченій новій процесорній системі Qualcomm Snapdragon 845. Голова компанії Сяомі зауважив, що ця система стане основою для наступного флагману.

По-друге, є чутки про дату випуску нового смартфону. Це може бути березень 2018 р. Чому б ні? Минулий флагман – Mi 6 вийшов у квітні минулого року, це нормальний час для презентації першої версії головного смартфона року. До речі, про версії: кажуть, що у смартфона буде дві версії, як і у попередника – Mi 7 та Mi 7 Plus, з діагоналями екранів 5,65 і 6,01 дюймів відповідно. Співвідношення боків у обої екранів буде, звісно, 18:9. Чи будуть екрани покривати всю площину передньої панелі – ніхто прогнозів не робить.

По-третє: Камери. Є багато чуток з приводу камер, а їх буде дві. Кажуть, що вони будуть засновані на сенсорах Sony IMX380 та IMX350 з роздільними здатностями 12Мп і 20 Мп відповідно. При цьому другий модуль буде монохромним, як у флагмані від Huawei.
До того ж, камери будуть мати основи штучного інтелекту і додаток буде сам визначати сценарій і характеристики зйомки, залежно від контенту. Тобто для зйомки їжі будуть застосовані певні налаштування і фільтри, як і для зйомки портрету, а для зйомки спортивного змагання буде увімкнуто режим серійної зйомки і відповідні налаштування діафрагми і витримки. (Вже чуємо гвалт юзерів “Як мені це вимкнути?!!”).

Інші параметри теє є у чутках, наприклад, відомості про ємність акумуляторів. Вона становитиме 3200 мАг для молодшої моделі і 3500 мАг для більшої. Також кажуть про 6 ГБ оперативної пам’яті, що вже зараз є майже стандартом для смартфонів високого класу.

Також є цифра щодо ціни і вона не перевищує 400 доларів США.

Чи правда ці відомості, ми дізнаємося лише навесні, але бути попередженим завжди корисно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.