Візит топ-менеджерів Xiaomi до лідерів рітейлу України

10 Вересень 2016

Коментарі:

20
 10 Вересня, 2016
 20

У п’ятницю, 9 вересня столицю України відвідали топ-менеджери пекінської компанії Xiaomi, одного зі світових лідерів з виробництва «розумних» електронних пристроїв і смартфонів.

В ході свого візиту старший віце-президент Xiaomi Сян Ван (Xiang Wang) і директор з глобальної стратегії розвитку компанії І Ліу (Yi Liu) провели зустріч з представниками офіційної української спільноти MIUI і керівництвом компанії NIS, імпортером продукції екосістеми Mi в Україні.

Xiaomi Beijing top managers visit 6

Також китайські гості відвідали деякі магазини Києва, де продають продукцію Xiaomi. Вони були приємно вражені організацією продажів і, особливо, широким асортиментом продукції екосистеми Mi та MiJia, представленої на полицях. Менеджери Xiaomi відзначили високий рівень інтересу українців до оболонки MIUI і інших сервісів Xiaomi.

Xiaomi Beijing top managers visit 2

Під час зустрічі були обговорені важливі питання стратегії Xiaomi Global і співпраці між компаніями, а також питання інтеграції продуктів екосистеми Xiaomi в східноєвропейський ринок і, зокрема, в Україну.

Українська спільнота MIUI веде велику роботу з адаптації продуктів Xiaomi для користувачів протягом двох років. Ця робота прискорила появу в глобальній MIUI повноцінної української локалізації.

Xiaomi Beijing top managers visit 3-2

Компанія «NIS» – партнер спільноти, активно сприяє поширенню продукції екосистеми Mi, в ексклюзивних магазинах компанії представлений максимально повний асортимент гаджетів Mi, а також широкий ряд пристроїв для «розумного будинку» MiJia і безліч девайсів, що випускаються партнерами екосистеми. Компанією створена мережа сервіс-центрів Xiaomi в Україні в усіх великих містах країни.

Візит топ-менеджерів Xiaomi – важлива подія і добрий знак для всіх шанувальників продукції Mi. Він демонструє інтерес менеджменту пекінської компанії до українського ринку і користувачів Mi пристроїв. Ми впевнені, що дуже скоро Україна увійде до списку країн-партнерів Xiaomi Global.

Коментарі

 1. Николай сказав:

  Это очень хорошо) Надеюсь они ещё у нас и завод построят))))

  • Юрій сказав:

   Завод вряд ли, но надеемся на поддержку. Такие высокие чины – это большого стоит. Дальше будут уже замы ездить 🙂

 2. Олександр Шаповал сказав:

  Справді, гарна новина. Юра, а ви були на цій зустрічі?)

 3. Антон сказав:

  Ребят, совет – открой магазин Xiaomi в Чернигове, многие люди заинтересованы в продукции Xiaomi, а именно в смартфонах. Людям хочется потрогать, перед тем как купить. Да и владельцам этих чудес от компании Xiaomi был бы кстати – сервисный центр)

 4. Mi2014813 сказав:

  Топ-менеджери Сяомі в Україні… Нові магазини Сяомі… Українська мова в глобальній прошивці… Встановлення глобальної прошивки на смартфони “з коробки”, а не локалізовані московської мі.су… Сяомі-Україна розвивається :))

  Та ще б реалізували 2 питання:

  1) Повноцінну локалізацію всіх застосунків:
  – Браузер (пропоновані сайти, ґуґлівський пошук за замовчуванням);
  – Музика (інтернет-радіо, українська музика в каталозі, українські кліпи, українські чарти);
  – Відео (україномовні (!) фільми, українські чарти);
  – Контакти (алфавітний пошук українською, українські Жовті Сторінки);
  – Пошук україномовний (Ґуґл) – той, що свайп вверх на робочому столі;
  – Голосовий Помічник;
  – Погода з українського сервера;
  – Теми, Шпалери, Рингтониі т.д. – українські.

  2) Усю інформацію по прошивкам, рекавері і т.д. розміщували виключно на власних сайтах і форумах, а не посилання на московські 4пда, мі.су і т.д. Я ще розумію сенс посилань на en.miui.com (найбільший з глобальних форумів), але ж посилання на московські сайти просто “зливає” користувачів на них (це, навіть, не кажучи про те, що це саме _московські_ ресурси).

  • Юрий сказав:

   Це неможливо і цього не буде НІКОЛИ, як і у інших мов, які присутні у світі.
   Щоб таке було, треба щоб хтось не бив байдики і не критикував все навкруги, а напружився і випустив український смартфон з екосистемою.

   Нагадайте, у Еппла є українське радіо з українськими піснями і темами, книгами і фільмами? У Самсунга? У Лєново? У Лиж? У Йотафона?

   Своє треба робити. Ми лише перекладаємо чуже. І робимо це як можемо. Щось ніхто не біжить нам допомагати з патріотів, росіяни пишуть переклади :))

  • Никита сказав:

   “але ж посилання на московські сайти просто “зливає” користувачів на них (це, навіть, не кажучи про те, що це саме _московські_ ресурси)”
   Альтернативы форум на 4PDA нет и не будет. И по барабану чей это сайт.

   • Юрий сказав:

    У меня есть. Официальный форум Сяоми. И меня не напрягает, что там “відсутня українська” или “всьо нипаруски”.
    И 4ПДА прекрасный, отлично там модераторы все раскладывают куда надо.

 5. Олександр сказав:

  Читаючи і перечитуючи статті та коменти до них, склалось враження, що більшість (але не всі) проблем/запитань зникли би за умови надання вибору прошивки при оновленні (через три крапки). Система б писала встановити:
  – китайську;
  – локалізовану;
  – глобальну;
  Наступний вибір:
  – стабільну;
  – девелоперську.
  Без всіляких рекавері, фастбутів, рутів і т.п.

  Маю декілька планшетів і телефонів різних виробників і ніколи не задумувався, яка там прошивка. Оновлюю лише версію андроїда і ніде мова не злітає. А ось з редмі 3 змушений перелопачувати купу інформації. Дякувати, що вона є. Хоча вона заскладна для переважної більшості користувачів.

  Переконаний, що якщо вдасться реалізувати це (вільний та простий спосіб зміни прошивки) за допомогою топ-менеджерів Xiaomi – це буде перемога.

  Юрію, а Вам успіхів і натхнення давати поради дописувачам.

  • Oleksii сказав:

   Для телефонів інших виробників також існує купа різних прошивок, в тому числі і MIUI 🙂 Ставте глобальну стабільну і буде Вам те що й на інших телефонах.

   • Юрий сказав:

    Повністю згоден. У Самсунга теж є девелоперські прошивки, але їх отримує виключно команда тестерів, які за це отримують гроші чи якісь преференції. А Сяомі економить і тестує свої прошивки на мільйонах кроликів безкоштовно.
    А те, що у Самсунга “українська” прошивка – то й є глобальна. Конкретно для України ніхто нічого не робить – дуже нецікавий ринок.

  • Юрий сказав:

   Це майже неможливо. Тобто технічно, можна розписати техзадання, знайти програміста. Але це значне втручання у прошивку, і в результаті привело б до того, що ми зробили б якусь UAUI.

   Як би кому не здавалося, MIUI – це не відкрита ліцензія, це комерційний продукт, втручання у який розробники всіма засобами забороняють. Звідти і заболоковані завантажувачі, а з них – і рекавері з фастбутами.

   Ми ж обрали інший путь – максимально уніфікувати прошивку, щоб від нас не залежали процеси її оновлення, розробки, тощо. Тому що це проблеми розробників, за рішення яких їм платять, а нам ні.

   Тому ми пішли на співпрацю з китайськими колегами, і після півроку сумісної роботи, внесли українську до списку мов у глобальній прошивці. Вона і повинна стати універсальною.

   Глобальна стабільна. Одна.
   І ніяких експериментів. Хочете бавитися у девелоперські – втрачаєте гарантію. Хочете рут, тобто ви – спеціаліст – втрачаєте гарантію, самі лагодьте. Це справедливо.

   Але ж, така халепа: не всі смартфони, що продаються в Україні, мають глобальні прошивки. На них можна було б незважати: це внутрішня китайська продукція (справжня, але не рекомендована для продажу за межами Китаю), купили -самі розбирайтеся.

   Але наші деякі партнери, від яких залежить взагалі існування нашого ресурсу, стали возити з Китаю ці моделі.

   Треба ж якось підтримувати їх. Тому ми досі продовжуємо співпрацю з російськими колегами, які локалізують прошивки і додатки. Тому не можемо закрити назавжди розділ девелоперських, локалізованих, кастомних, неофіційних прошивок.

   Ось чому давати вибір при прошивці нерозумно.

   Моя точка зору дуже проста. Один бренд – одна прошивка. Все просто.

   Купив китайський телефон – погодився на проблеми. Ставиш девелоперську – погодився на баги. Здобуваєш рут – погодився зламати систему.

   Десь за місяць китайці випустять стабільні глобалки для всіх пристроїв, і тоді ми все тут змінимо. І проблеми зникнуть самі собою. Люди просто не будуть бачити інших варіантів.

   Ось такі роздуми є в мене :))

   • Mi2014813 сказав:

    Всі офіційні телефони мають мати лише одну глобальну прошивку (з українською мовою, звісно). Для більшості користувачів так буде значно простіше.

    Та, Юрію, ще 2 питання потрібно вирішити:

    1) В мене телефон офіційний. Купляв в мережі Жжук. “З коробки” була прошивка з українською мовою. Глобальна чи локалізована, стабільна чи девелоперська – не знаю, оскільки на той час не знав, що такі існують. Зі стандартного застосунку Updater натиснув “оновити”. Завантажилася нова прошивка і, відразу, Updater запросив ще одне оновлення. Здивувався, та завантажив і встановив (Updater – це ж “заводська” програма). І це вже була китайська девелоперська прошивка. Без української мови, без української і, навіть, англійської клавіатур, без ҐуґлПлей… Встановити це все мені було цікаво. Мені подобається “тестувати” софт. Та для більшості користувачів таке оновлення – шок. Сподіваюся, в новій Глобальній Стабільній прошивці буде нормально реалізоване оновлення 🙂 .

    2) miui.ua – по ідеї, це – фан-сайт прошивки. Тобто на сайті mi.ua ( xaomi.ua ), дійсно, має бути лише Глобальна Стабільна прошивка. А от на сайті MIUI.UA мають бути УСІ прошивки :))

    • Олександр сказав:

     Юрий коментує: … Десь за місяць китайці випустять стабільні глобалки для всіх пристроїв, і тоді ми все тут змінимо. І проблеми зникнуть самі собою. Люди просто не будуть бачити інших варіантів.

     Тобто по повітрю прилетить “стабільно глобальне” оновлення, в незалежності від прошивки, яка зараз стоїть на пристрої?
     Було б добре 🙂

     • Юрий сказав:

      прилетить тільки тим, у кого стоїть глобальна.

      інші прошиють собі і у них проблеми зникнуть.

 6. Mi2014813 сказав:

  За Епл не знаю. Та в Нокіа (5700) на Симбіані була локалізація застосунків.

  • Юрий сказав:

   І в MIUI є. Окрім МИ Хоум, який не пристосований для нашого ринка, там навіть розетки трьохполюсні і більшість пристроїв на краудфандінгу.
   Які додатки в МІУІ не локалізовані? Не просто питання, ми маємо можливість почати роботу по їх локалізації. У серпні ми закрили проект “локалізація додатків”. Все, що нам дали китайці на переклад, ми переклали.

   • Mi2014813 сказав:

    В MIUI є локалізація мови в застосунках (додатках). Зробіть ще локалізацію контенту в “заводських” застосунках :))

    • Юрий сказав:

     китайці ніколи не будуть робити національні сервіси. тому, тільки мова.
     або неофіціальні прошивки з вшитими Мегого і Екс юа.
     хто зробить українську прошивку – ми її розглянемо. поки ніхто не бажає, користуймося російською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.