Візит делегації фан-спільноти MIUI.UA в гості до Xiaomi

28 Жовтень 2016

Коментарі:

0
 28 Жовтня, 2016
 0

На початку поточного тижня представники компанії NIS (партнер Xiaomi Global) і офіційного спільноти MIUI в Україні відвідали Пекін і побували в головному офісі компанії.
 
 1

2
 
Нещодавно Україну відвідали топ-менеджери Xiaomi: перший віце-президент пан Сян Ван, директор Xiaomi Global Лі Йі і директор східно-європейського департаменту Xiaomi Global Алекс Ву, що свідчить про інтерес Xiaomi до українського ринку. Представники Xiaomi ознайомилися з досягненнями української спільноти шанувальників Mi: мережею спеціалізованих магазинів Mi, сервісною підтримкою, і т.д. Настав час зробити візит у відповідь, тим більше, що для нього був прекрасний привід – велика презентація Xiaomi, присвячена флагманському фаблетe Mi Note 2 і Mi MIX, а, також, перша дистрибуторская конференція Xiaomi Global.

3

В ході візиту українська делегація зустрілася з першими особами пекінської компанії – першим віце-президентом Сян Ванем (Xiang Wang), віце-президентом Х`юго Барра (Hugo Barra) і багатьма іншими.

4

9
 
C топ-менеджерами Xiaomi обговорювалися питання стратегії розвитку бренду Xiaomi на нових ринках, просуванні продукції екосистеми Mi і розумного будинку MiJia в Україні, в тому числі питання сервісного обслуговування, відкриття нових Mi Home stores, підтримка і розвиток фан-спільноти і т.п.
Керівництво Xiaomi робить значні кроки назустріч українському ринку для продукції екосистеми Mi. Українське фан-спільнота MIUI бере активну участь в адаптації додатків і нової оболонки MIUI 8 для українських користувачів.

Крім того, компанія NIS, спільно з MIUI в Україні, веде постійну роботу над перекладами інструкцій, технічної документації, надає широку підтримку всім користувачам продукції Mi ecosystem, що було позитивно відзначено керівництвом Xiaomi.

VIP PRODUCT LAUNCH

Як VIP-гості делегація відвідала головну подію для компанії в жовтні – велику презентацію Xiaomi. Як і всі у світі, наші делегати були вражені несподіваною новинкою – смартфоном майбутнього Mi MIX і навіть отримали можливість випробувати його. Сподіваємося, що найближчим часом це чудо технологій з’явиться в українських офіційних магазинах.

MI MIX

Крім спілкування з представниками Xiaomi, делегація побувала в інших провінціях Китаю в гостях у компаній-партнерів екосистеми Mi, з якими NIS пов’язують офіційні і дружні відносини. Це компанії: Huami, що випускає знамениті фітнес-браслети Mi Band і Amazfit, а недавно представила перші смарт-годинник екосистеми Mi. Крім них були зустрічі з керівництвом компаній ZMI, Yi, Roidmi, 90 points, Soocare, HHCC і інших партнерів, які входять в екосистему Mi.
 
5

6

7

 
Крім ділових зустрічей, нашим делегатам випала можливість повчитися у маркетологів Xiaomi, які проводили семінари і тренінги.
 
Результатом переговорів, а також підготовчої роботи останніх років, стало рішення Xiaomi офіційно підтримувати ринок України. Тепер, сподіваємося, шанувальники і просто користувачі продукції екосистеми, зможуть отримувати новинки компанії одночасно з глобальними ринками.

8

Підкріплені цією зустріччю партнерські відносини з Xiaomi, безсумнівно, позитивно позначаться на розширенні мережі сервіс-центрів Mi-service і збільшенні прихильників по всій країні.
Завдяки підтримці керівництва Xiaomi, ми будемо розширювати і продовжувати активну роботу з популяризації продукції екосистеми Mi і розумного будинку MiJia, удосконалювати сервіси і приводити їх у відповідність з численними побажаннями українських користувачів екосистеми, надавати широку клієнтську підтримку на всій території України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.