Вітання від офіційного MIUI GLOBAL до MIUI Ukraine

6 Грудень 2018

Коментарі:

Off
 6 Грудня, 2018
 Off
Категорія: Новини

Наближається новий рік, і офіційний форум MIUI.COM починає роздавати подарунки і привітання членам міжнародного ком’юніті шанувальників прошивки.

Цього року розробники компанії Xiaomi зробили велику роботу, багато моделей смартфонів перейшли на нову версію прошивки і деякі змінили дві версії операційної системи. Але було вироблено багато нових моделей і всім хотілося б більш оперативного реагування програмістів Mi на нові виклики.

Фани також вели дуже активну роботу по розповсюдженню знань про прошивку. Хоча, у зв’язку зі змінами в політиці Xiaomi, дещо змінився сенс існування локальних спільнот. Тепер ці сайти не пропонують програмні рішення, тому що це виходить за межі правил користування прошивкою, а діляться інформацією про продукцію пекінської компанії та допомагають користувачам у вирішенні їх проблем.

Наш сайт, який існує з 2014 року, одним з перших в Україні почав цю роботу. Саме ми почали широке інформування населення про існування бренду Xiaomi та його продукції, надавали користувачам локалізовані прошивки, додатки. Нами зроблено більше, ніж 1200 україномовних інструкцій користувача для продуктів екосистеми Mi та MiJia.

Ми приймаємо активну участь у перекладі українською мовою усього інтерфейсу MIUI та докладаємо чималих зусиль до включення української мови у кожний апдейт, яким ви маєте нагоду користуватия та насоложуватися результатами нашої роботи.

Сотні тисяч коментів і звернень у сервіс-центр Service.mi.ua домогли вирішувати проблеми користувачів смартфонів Mi.

Рік, що минає, приніс багато змін, в тому числі і в роботу нашого сайту. На повну силу запрацювала україномовна версія офіційного форуму MIUI, що дозволило нам вперше за чотири роки позбутися власного фан-форуму, відправивши всіх користувачів до глобальної спільноти.  Майже півроку йдуть роботи по реконструкції нашого ресурсу. Сподіваємось, у наступному році, він значно розширить свій функціонал і об’єднає користувачів різних пристроїв на одній платформі.  Головне – це прагення до змін на краще і подолання всіх сходинок до успіху. І ми всі на вірному шляху.

Тож, вітаємо всіх: і команду нашого ресурсу, і його відвідувачів зі світами, що наближаються. До цих вітань додається і команда глобального форуму, з традиційною щорічною відзнакою успішного року.

Користуючись нагодою, вітаємо всіх захисників нашої країни з Днем збройних сил України.

Comments are closed.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.