29 Червень 2015

Коментарі:

19
 Червень 29, 2015
 19

За останній тиждень ми отримали безліч скарг на роботу фітнес-браслета Mi Band. Основні скарги такі: неправильно зберігаються показники кількості кроків, не фіксуються показники сну, не зберігаються налаштування, не підтримується вібрація при дзвінках, SMS і сигналі будильника. Також браслет може не показувати відсоток пройденої відстані при застосуванні жесту.

Ми вирішили провести власне розслідування. Слідуючи логіці і виходячи з численних скарг на недоліки, ми відразу відкинули версію псування пристрою. Одночасно у всіх пристрій поламатися не може.
Тому, справа в софті.

Проаналізувавши графік скарг, ми зробили висновок, що почалися вони після оновлення MIUI 5.6.18 і версії додатку Mi Fit 1.5.331.

До того ж, спостерігаючи повну тишу з приводу проблем з браслетами на азійських та європейських фан-форумах MIUI, можна здогадатися, що проблема локальна. Створюється відчуття, що додаток взаємодіє з браслетом, але неправильно інтерпретує його дані.

Причиною тимчасових негараздів можуть буте тестування нових фунгкцій, наприклад, режиму велосипеду, який обіцяли китайські розробники.

Ми впевнені, що це незабаром закінчиться випуском оновлення, яке припинить усі помилки. Тому радимо просто почекати.

Які можуть бути шляхи вирішення проблем до виправлення програм (які, звичайно ж, незабаром відбудуться)?

1. Деінсталювати додаток Mi Fit, якщо він старше або дорівнює 1.5.331;
2. Встановити попередній додаток (наприклад, 1.4.924);
3. Можна спробувати представитися додатку як китайці. Це робиться так .

Ще деякі радять користуватися додатком англійською мовою.

Оскільки ми поки не знаємо механізму проблеми, пропонуємо вам скористатися цими радами і дочекатися оновлення додатку.

Що з цього вийшло, а що ні – пишіть у коментах.

Русская версия

Коментарі

 1. Микола сказав:

  В mi fit последней прошивки не отображается google fit . подскажите решение.

 2. Миа сказав:

  Добрый день, подскажите, от чего перестал работать простой будильник по утрам? Указано в 7 утра, каждый будний день. Прошивку и само приложение не обновляли, версия 1.4.631. Когда ради теста ставим на другое время, например через минуту, две, то срабатывает как нужно. Иногда повторятся после 10 минут, хотя будильник один.

  • Николай MIUI Team сказав:

   А что если попробовать удалить все настроенные будильники, а потом добавить новый?

   Повторятся через 10 минут он может если вы его отклонили , а не выключили!

   • Миа сказав:

    Отключаю и жду синхронизации.
    А как можно удалить будильники? Там их только 3 и можно только отключать или включать.

 3. Юрий сказав:

  Микола, вони на плеймаркеті повернули версію 924, там ще не було Google Fit. Почекайте, сподіваємось, незабаром зроблять свої оновлення.

  Миа, да, появились такие странности. Я думаю, нужно просто переждать эти неудобства, большая команда разработчиков работает над новыми функциями, и, видно, что-то изменили старое. Судя по движениям, идет большая работа чтобы поскорее вернуть все на место.

  • Миа сказав:

   Будем ждать. Попробовали поставить версию 1.4.924, но ничего не изменилось. Как будто утром будильник тоже спит) Я так понимаю связанно с сервером или с прошивкой самого устройства.

 4. Володимир сказав:

  Доброго дня в мене таке питання я вже був зареєстрований в мі бенд 2 …але забув пароль. … і всю регістрацію пройшов заново.хотів знову підключити мі бенд…але вже пише браслет прив’язаний. … як відвязати мі бент старий якщо не пам’ятаю даних. ..?дякую

  • Юрий сказав:

   ніяк. треба заходити на http://i.mi.com, писати китайцям англійською, поясняти ситуацію і просити видалити браслет з акаунту.

 5. Любов сказав:

  Добрий день. Браслет був прив’язаний до одного телефону, зараз не хоче підв’язуватися до іншого, підскажіть будь ласка, як відключити від попереднього.

 6. Наталя сказав:

  Доброго дня,не можу прив’язати браслет до IPhone пише,що пристрій не знайдено ,звернутися до служби підтримки

 7. Євгеній сказав:

  Така проблема. Індикатори на браслеті почали слабо світитися і не синхронизується з пристроєм.

 8. Олеся сказав:

  Після оновлення не підключається браслет! В чому може бути проблема?

 9. Александр сказав:

  Добрый день! Браслет MiBand2 , телефон iPhone, появился проблема с будильниками, сегодня пятница 00:15, будильник стоит на субботу на 7:00, в приложении показывает что до срабатывания будильника осталось 6 часов 46 минут, хотя на дисплее браслета день недели отображается корректно (пятница, хотя приложение думает что уже суббота) и так со всеми днями недели, приложение на день спешит. Как решить данную проблему, така как для меня важно выставлять разное время на разные дни недели.

 10. ваДим сказав:

  як підтвердити друга

 11. Олександр сказав:

  Добрий день,в мене така проблема, в мене вже другий раз випадає капсула з реміньця і я цього не відчуваю.Хочу дізнатися чи є така програма чи функція що при відключенні мі бенд 2 від телефону то телефон починає вібрувати , і ти можеш його виключити.
  Поможіть будь-ласка
  Наперед дякую! 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!