29 Червень 2015

Коментарі:

58
 29 Червня, 2015
 58

За останній тиждень ми отримали безліч скарг на роботу фітнес-браслета Mi Band. Основні скарги такі: неправильно зберігаються показники кількості кроків, не фіксуються показники сну, не зберігаються налаштування, не підтримується вібрація при дзвінках, SMS і сигналі будильника. Також браслет може не показувати відсоток пройденої відстані при застосуванні жесту.

Ми вирішили провести власне розслідування. Слідуючи логіці і виходячи з численних скарг на недоліки, ми відразу відкинули версію псування пристрою. Одночасно у всіх пристрій поламатися не може.
Тому, справа в софті.

Проаналізувавши графік скарг, ми зробили висновок, що почалися вони після оновлення MIUI 5.6.18 і версії додатку Mi Fit 1.5.331.

До того ж, спостерігаючи повну тишу з приводу проблем з браслетами на азійських та європейських фан-форумах MIUI, можна здогадатися, що проблема локальна. Створюється відчуття, що додаток взаємодіє з браслетом, але неправильно інтерпретує його дані.

Причиною тимчасових негараздів можуть буте тестування нових фунгкцій, наприклад, режиму велосипеду, який обіцяли китайські розробники.

Ми впевнені, що це незабаром закінчиться випуском оновлення, яке припинить усі помилки. Тому радимо просто почекати.

Які можуть бути шляхи вирішення проблем до виправлення програм (які, звичайно ж, незабаром відбудуться)?

1. Деінсталювати додаток Mi Fit, якщо він старше або дорівнює 1.5.331;
2. Встановити попередній додаток (наприклад, 1.4.924);
3. Можна спробувати представитися додатку як китайці. Це робиться так .

Ще деякі радять користуватися додатком англійською мовою.

Оскільки ми поки не знаємо механізму проблеми, пропонуємо вам скористатися цими радами і дочекатися оновлення додатку.

Що з цього вийшло, а що ні – пишіть у коментах.

Русская версия
За последнюю неделю мы получили множество жалоб на работу фитнес-браслета Mi Band. Основные жалобы таковы: неправильно сохраняются показатели количества шагов, не фиксируются показатели сна, не сохраняются настройки, не поддерживается вибрация при звонках, SMS и сигнале будильника. Также браслет может не показывать процент пройденного расстояния при применении жеста.

Мы решили провести собственное расследование. Следуя логике и исходя из многочисленных жалоб на неполадки, мы сразу отбросили версию поломки устройства. Одновременно у всех устройство поломаться не может.
Значит, дело в софте.

Проанализировав график жалоб, мы сделали вывод, что начались они после обновления MIUI 5.6.18 и версии приложения Mi Fit 1.5.331.

К тому же, наблюдая полную тишину по поводу проблем с браслетами на азиатских и европейских фан-форумах MIUI, можно догадаться, что проблема локальна. Создается ощущение, что приложение взаимодействует с браслетом, но неправильно интерпретирует его данные.

Причиной проблем может быть тестирование новых функций, которые делают разработчики, обещавшие в приложении много новшеств. Возможно также, что в Xiaomi происходит перемещение серверов с данными в европейский регион в связи с поступлением браслетов в продажу в Европе.

Так что в любом случае паниковать не стоит, а нужно лишь подождать когда работы на серверах закончатся или выйдет обновление приложения.

Каковы могут быть пути решения проблем до исправления программ (которые, конечно же, скоро будут)?

1. Деинсталлировать приложение Mi Fit, если оно старше или равно 1.5.331;
2. Установить предыдущее приложение (к примеру, 1.4.924);
3. Можно попробовать представиться приложению как китайцы. Это делается так.

Еще некоторые советуют пользоваться приложением на английском языке.

Поскольку мы пока не знаем механизма проблемы, предлагаем вам воспользоваться вышеупомянутыми советами.

Что из этого получилось, а что нет – пишите в комментах.

Коментарі

 1. Микола сказав:

  В mi fit последней прошивки не отображается google fit . подскажите решение.

  • Настя сказав:

   Я не можу прив’язати Mi band до Mi fit,вибила табличка і там було написано щоб я звернулась до служби підтримки

 2. Миа сказав:

  Добрый день, подскажите, от чего перестал работать простой будильник по утрам? Указано в 7 утра, каждый будний день. Прошивку и само приложение не обновляли, версия 1.4.631. Когда ради теста ставим на другое время, например через минуту, две, то срабатывает как нужно. Иногда повторятся после 10 минут, хотя будильник один.

  • Николай MIUI Team сказав:

   А что если попробовать удалить все настроенные будильники, а потом добавить новый?

   Повторятся через 10 минут он может если вы его отклонили , а не выключили!

   • Миа сказав:

    Отключаю и жду синхронизации.
    А как можно удалить будильники? Там их только 3 и можно только отключать или включать.

  • Мар'яна сказав:

   Доброго дня, випадковим чином заблокувала браслет, що робити, щоб його розблокувати? З’являється надпис pair first та regulatoryбраслет тільки вчора куплений

 3. Юрий сказав:

  Микола, вони на плеймаркеті повернули версію 924, там ще не було Google Fit. Почекайте, сподіваємось, незабаром зроблять свої оновлення.

  Миа, да, появились такие странности. Я думаю, нужно просто переждать эти неудобства, большая команда разработчиков работает над новыми функциями, и, видно, что-то изменили старое. Судя по движениям, идет большая работа чтобы поскорее вернуть все на место.

  • Миа сказав:

   Будем ждать. Попробовали поставить версию 1.4.924, но ничего не изменилось. Как будто утром будильник тоже спит) Я так понимаю связанно с сервером или с прошивкой самого устройства.

 4. Володимир сказав:

  Доброго дня в мене таке питання я вже був зареєстрований в мі бенд 2 …але забув пароль. … і всю регістрацію пройшов заново.хотів знову підключити мі бенд…але вже пише браслет прив’язаний. … як відвязати мі бент старий якщо не пам’ятаю даних. ..?дякую

  • Юрий сказав:

   ніяк. треба заходити на http://i.mi.com, писати китайцям англійською, поясняти ситуацію і просити видалити браслет з акаунту.

 5. Любов сказав:

  Добрий день. Браслет був прив’язаний до одного телефону, зараз не хоче підв’язуватися до іншого, підскажіть будь ласка, як відключити від попереднього.

 6. Наталя сказав:

  Доброго дня,не можу прив’язати браслет до IPhone пише,що пристрій не знайдено ,звернутися до служби підтримки

 7. Євгеній сказав:

  Така проблема. Індикатори на браслеті почали слабо світитися і не синхронизується з пристроєм.

 8. Олеся сказав:

  Після оновлення не підключається браслет! В чому може бути проблема?

  • Юрий сказав:

   очистіть кеш додатку. ось так:
   https://c.mi.ua/groups/8

  • Інна сказав:

   Скажіть, будь ласка, на якій відстані повинен працювати mi band 4 від телефону? Чи відіграє роль те, що телефон в шухляді? Браслет був куплений для відстежуваності вхідних дзвінків та повідомлень. На відстані 5 метрів нема зв’язку. Це проблема браслета?

   • Mi Messenger сказав:

    до 10 метрів. але він не повинен постійно працювати з телефоном. якщо ви отримуєте сповіщення, тоді да, а якщо знімаєте покажники, то тільки при їх завантаженні.

 9. Александр сказав:

  Добрый день! Браслет MiBand2 , телефон iPhone, появился проблема с будильниками, сегодня пятница 00:15, будильник стоит на субботу на 7:00, в приложении показывает что до срабатывания будильника осталось 6 часов 46 минут, хотя на дисплее браслета день недели отображается корректно (пятница, хотя приложение думает что уже суббота) и так со всеми днями недели, приложение на день спешит. Как решить данную проблему, така как для меня важно выставлять разное время на разные дни недели.

 10. ваДим сказав:

  як підтвердити друга

 11. Олександр сказав:

  Добрий день,в мене така проблема, в мене вже другий раз випадає капсула з реміньця і я цього не відчуваю.Хочу дізнатися чи є така програма чи функція що при відключенні мі бенд 2 від телефону то телефон починає вібрувати , і ти можеш його виключити.
  Поможіть будь-ласка
  Наперед дякую! 🙂

 12. Христина сказав:

  Доброго дня! Я не можу синхронізувати браслет з телефоном ( mi fit). Нешукає браслета!

  • Вітплій сказав:

   Браслет відєднується від телефона, непойму цо робити?

   • Вітч сказав:

    Не підключається мі баг 4 на екрані годинника пише що підключено а того телефона немає як відключити

 13. Настя сказав:

  Добрий день, після перепрошивки браслета, Mi band2 не підключаються до телефону. При чому з блютузом пару створено, телефон перещавантажувала, але у мобільний інтернет, можливо через це? Допоможіть, будь ласка

  • Mi Messenger сказав:

   Від інтернету це не залежить. Можливо, це через нову прошивку. Спробуйте видалити додаток і знову його встановити.

 14. Диана сказав:

  Помогите пожалуйста. Хотела прошить ми банд 3 на имя заонящего а на браслете пишет откройте приложение. Что делать дальше не знаю!???

 15. Мар‘яна сказав:

  Доброго вечора.Останнім часом трекер не правильно записує пройдену кількість кроків.Так буває по 1-2 рази на тиждень.От наприклад сьогодні я пройшла 14500 кроків,а записало мені 125 кроків.В чому проблема?

 16. ...... сказав:

  Телефон не може знайти браслет, по блютузу пару створено. Що робити?

 17. Оля сказав:

  Допоможіть вирішити проблему… браслет був прив’язаний до старого телефону.. телефон поламався, як тепер прив’язати мій браслет до нового телефону??

  • Mi Messenger сказав:

   зайдіть до свого
   Мі-акаунту http://i.mi.com, в розділі пристрої найдіть браслет і відв’яжіть його.
   Або на новому телефоні, якщо це Мі, користуйтесь тим же акаунтом.

 18. Іра сказав:

  Доброго вечора. У мене браслет постійно від’єднуєтся і на телефоні закривається програма хоча в настройках стоїть працювати у фоновому режимі що робити.

 19. Вікторія сказав:

  Доброго дня! Створювала нагадування в додатку, при запису писало що не може зберегти, але якимось дивом нагадування в той час який вказувала було, а тепер він кожен день нагадує, але видалити його не можу тому що його не має в списку нагадувань. Підскажіть як можна його відключити?

 20. Georgiy сказав:

  ПОМОГИТЕ СРОЧНО. У меня ми бенд 4 был подключен к 1 телефону , я поменял телефон на 2 , на 1 телефоне я удалил устройство , и не могу теперь никак подключит , на браслете пишется что-то зелёным на китайском и что то оранжевым , когда я пытаюсь подключить , пишет “перезагрузите браслет ” но я не могу потому что на браслете я ее могу и в ми фит тоже.

 21. Павло сказав:

  На браслеті мі банк смарт 4 показує лише дві іконки , що це означає

 22. Zhenia сказав:

  Почему я не могу зарегистрироваться на mi fit?

 23. Дима сказав:

  Нормально что mi bend 4 во время обновления садиться на 9%?

 24. Nazar сказав:

  Добрий день мої Mi Bend 4 працюють але як телефон лежить в кармані то вони відключається від телефону і коли телефон на столі а мі бенди на ліжку то вони теж відключається що робити?

  • Mi-Yuri сказав:

   Повинні працювати на відстані до 10 метрів. Але, як нам показує досвід, можуть не працювати, коли наприклад, між телефоном і пристроєм ваше тіло, тобто, пристрій у верхньому кармані, а пристрій у задньому. Це такі особливості роботи bluetooth у Сяомі.
   Але браслет не повинен бути весь час під’єднаний. Він сам збирає інформацію про ваші показники. А потім можна під’єднаиися і злити її для вивчення статистики. Звісно, для отримання сповіщень це не підійде, а для всього іншого нормально.
   См всі нічого не зробите з цим. Спробуйте використовувати браслет з іншим смартфоном.

 25. Стас сказав:

  на мі бенд 4 лише дві іконки, і при підключені мі фіт просить перезагрузку браслета, тому питання як перезапустити браслет якщо там лише дві іконки

 26. Іван сказав:

  Доброго дня! Допоможіть… Mi band 4, донька перервала оновлення. Браслет просить підеднатися та продовжити оновлення. Але mi fit не бачить його. Підкажіть які варіанти є. Якщо вони є????

  • Mi-Yuri сказав:

   переривання оновлення це дуже погана ідея. може прошивка не оновилась до кінця і дає помилки. краще звернутися до сервісу, але я не знаю, чи є у них методи повернути його у нормальний стан.

 27. Настя сказав:

  Не синхронизирується профіль, що робити?

 28. Ігор сказав:

  Ніяк не синхронізується mi fit на телефоні?

 29. Катя сказав:

  Не можу прив’язати браслет до телефона, відтоді коли від’єднала браслет від телефона,воно шукає, а потім вибиває Не вдалося прив’язати,перезапустіть пристрій та повторіть спробу. Телефон я перезапускала,а браслет не можу тому що тільки пише Pair first та regulatory

 30. Dima сказав:

  ДОБРИЙ ДЕНЬ! ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА! КОЛИ Я ППОБУЮ ПІД’ЄДНАТИ МІ БЕНД 4 ДО МІ ФІТ , МЕНІ ПИШЕ “НЕ ВДАЛОСЯ ПІД’ЄДНАТИ , ПЕРЕЗАПУСТІТЬ ПРИСТРІЙ” , Я ПЕРЕЗАПУСКАВ , НІЧОГО НЕ ВИЙШЛО, МОЖЕТЕ ПІДСКАЗАТД У ЧОМУ СПРАВА?!

 31. Тетяна сказав:

  Доброго дня, браслет у мене уже півтора роки,дуже ним задоволена, але місяць назад всередині з*явився конденсат,і він почав глючити. Сенсор не працює,неможливо виключити будильник чи збити вхідний дзвінок. Підкажіть чи є вирішення проблеми,чи треба міняти(((

 32. Вікторія сказав:

  Доброго дня! Що мені робити? Я вже буда раніше заєрестрована мі бенді 4 але забула пароль від акаунта і створила новий але не можу прив’язати бреслет

  • Mi-Yuri сказав:

   зайдіть на http://i.mi.com, запросіть пароль на електронну пошту, потім зайдіть у свій Mi-акаунт, відв’яжіть пристрій від нього. Але якщо ви здобудете пароль, користуйтесь браслеторм і далі на цьому акаунті.

 33. Николай сказав:

  Экран браслета работает как заторможеный.меню листать не возможно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.