Винайдено новий способ контролю віку користувачів смартфону

22 Лютий 2018

Коментарі:

0
 22 Лютого, 2018
 0

Розвиток технологій, заснованих на елементах штучного інтелекту, неможливо зупинити. А з появою нових процесорних систем, в яких ці задачі вже виділено в окремі модулі, такі функції стають невід’ємною частиною кожного смартфона.

Зовсім недавно вчені Університету Південної Кароліни та Університету Zhejiang з Китаю винайшли новий метод визначення віку користувачів смартфону без допомоги камер. Це було зроблено для того, щоб розробити технологію, яка надійно захищала б дітей від контенту, який їм не потрібен, а їх батьків від несанкціонованих покупок, псування додатків та смартфона, які можуть спричинити хаотичні дії немовляти.

Незабаром смартфони зможуть визначати вік користувача лише за тим, як він торкається екрану, та робить свайпи. У цьому грає важливу роль тривалість дотиків, довжина свайпів, а також деякі інші фактори, що свідчать про розміри пальців користувача. Якщо вони визначаються як дитячі, смартфон не розблоковується.

Розвиваючи ці алгоритми можна зробити градацію режимів відображення робочих столів для користувачів різного віку.

Вже зараз дослідники стверджують, що алгоритм не помиляється у 84% випадків навіть з одного свайпу. А після 8 рухів на екрані точність підвищується до 97%.

Чекаємо цю корисну функцію вже на наступних моделях топових смартфонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.