"Відновленні" смартфони в українських магазинах - чи треба лякатися?

13 Лютий 2015

Коментарі:

10
 Лютий 13, 2015
 10

В усьому світі вже багато років існує така категорія товарів – “відновлені”, або refurbished, які продаються за нижчими цінами, ніж їх нові браття-близнюки. Що таке взагалі “відновлені” пристрої. Це дуже просто – це товари, які були відправлені на завод і там полагоджені. Також до них можуть відносити товари, які мають незначні зовнішні дефекти, товари з вітрини, і товари без упаковки.

Насправді, європейські і американські відновлені товари майже не мають вад. Тому їх, (часто вони упаковані в “білі коробки”) можна купувати і користуватися. Вади від ремонту часто менші, ніж виграш у ціні.

Зовсім інакшими є справи з китайськими товарами. Відновлені китайські товари можуть бути у будь-якому стані. Нові плати смартфонів можуть бути упаковані у старі корпуси, чи навпаки. До відремонтовних планшетів можуть додаватися старі чи іншого класу акумулятори. Портативні блоки живлення можуть не відповідати характеристикам, написаним на корпусі чи упаковці.

І найбільшим злом є те, що українські магазини електронної техніки продають їх як нові.

Особливо цим зловживають деякі дуже відомі в Україні магазини, які широко рекламують свої товари, наполягаючи на нереально низьких цінах.

Потім “відновлені” товари, придбані під видом нових дуже складно відремонтувати у сервіс-центрах. При зверненні у магазин, обшуканий покупець отримує одну відповідь: “Ви можете повернути товар”. При цьому, якщо покупець купив смартфон чи планшет у кредит, ніхто не поверне йому страхові внески, які він заплатив банку, чи вже заплачені проценти.

Такий бізнес вітчизняні бізнесмени вважають цілком природним.

Xiaomi.ua завжди пропонує покупцям товари, отримані прямо від виробника, і які пройшли сертифікацію в Україні. Хай вони дорожчі, ніж у рекламі інших магазинів, але це не “ф#к бренди”, а справжня продукція.

Завжди оглядайте придбаний товар, перевіряйте його у робочих режимах. Не забувайте, що у вас є два тижні, щоб повернути неякісний на вашу думку товар без пояснення причин.

І купуйте електронну техніку у авторизованих і перевірених магазинах, не давайте шахраям заробляти на вас!

 

Русская версия

Коментарі

 1. андрей ua сказав:

  Такое сплош и Рядом

  • Алекс сказав:

   Поэтому нужно покупать у проверенных, как делаю я… Дурят очень многие! Не говоря уже о Ц…. 2 раза столкнулись

 2. андрей ua сказав:

  Самая главная тактика облить г#мном конкурента не стоит так делать, что посеешь, то и пожнешь.

 3. андрей ua сказав:

  Один аппарат купил в ломбарде и работает, другой купил новый с гарантией 6 месяцев (от магазина в сути можно считать без гаранти) и тоже все нормально, так что можно купить хороший аппарат и без гарантий

 4. андрей ua сказав:

  Кстати вы тоже продавайте аппараты с гарантией и без, чтобы клиент мог выбрать

 5. Sergei сказав:

  Покупал в цит*усе и все нормально!Сколько знаю друзей с xiaomi,и все они покупали телефоны именно в цит*усе!Ничего не находили и все работало хорошо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!