Відкрився новий магазин мережі Mi Home&Service

13 Лютий 2018

Коментарі:

0
 13 Лютого, 2018
 0
Категорія: Новини

У столиці відкрився новий, 15-й офлайн магазин мережі Mi Home&Service. Він розташований у самому центрі Києва – у ТЦ “Глобус-2”, під стелою Незалежності. Найкоротший шлях до нього – вхід з боку Національної консерваторії.

магазин Mi Home&Service глобус

В новому магазині є в наявності практично всі товари з асортименту екосистеми Xiaomi та Розумного дому MiJia – від зубних щіток до ТВ-проекторів, що можуть використовуватись у кінотеатрі.

магазин Mi Home&Service глобус

Звісно,  багато уваги приділено і смартфонам Mi, включаючи найновіші моделі. Також в цьому магазині покупці зустрінуться з улюбленою продукцією компаній Huami, 1More, Ninebot, та інших, що вже увійшли до повсякденного використання для багатьох шанувальників продуктів екосистеми MiJia.

Всі товари можна потримати у руках, послухати навушники, примірити фітнес-браслети, побачити як працюють світлові рішення від Yeelight, та камери Yi.

Асортимент товарів у мережі Mi Home&Service свого часу вразив навіть віце-президента компанії Xiaomi Сянь Ваня, коли той приїжджав у Київ два роки тому. З тих пір кількість доступних товарів тільки збільшилася.

магазин Mi Home&Service глобус

Пристрої і речі, які відсутні у наявності у магазині. можна замовити зі складу в Україні, або у Китаї, і вони будуть вчасно доставлені.

У магазині Mi Home&Service в “Глобусі” можна швидко полагодити невеличкі несправності пристроїв, або віддати їх у випадку серйозних негараздів на ремонт у центральний авторизований сервіс-центр Xiaomi в Україні.

Кваліфіковані продавці-консультанти дадуть відповіді на ваші питання і порадять вам зробити найкращий вибір.

Потрапити до магазину Mi Home&Service можна, діставшись до Майдана Незалежності у Києві, і зайшовши до ТЦ “Глобус-2” з боку Консерваторії, стели Незалежності, або підземного переходу під Майданом.

Чекаємо на вас у новому магазині Mi Home&Service!

Comments are closed.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.