Великий витік зображень майбутніх смартфонів Xiaomi

29 Грудень 2015

Коментарі:

0
 Грудень 29, 2015
 0

За останні тижні тільки ледачий не малював свою версію нового флагмана Xiaomi Mi 5. Але один з концептів затримався. Смартфон, схожий на всі Самсунги одразу з вузькою кнопкою – таким новий смартфон представляють багато оглядачів. І крім картинок з’явилося і відео з уявним Mi 5.

xiaomi-mi5-v-stile- galaxy-1

xiaomi-mi5-v-stile- galaxy-2

xiaomi-mi5-v-stile- galaxy-3

xiaomi-mi5-v-stile- galaxy-4

Якщо все це виявиться неправдою, це буде один з найуспішніших маркетингових розіграшів останніх років. Якщо ж це дійсно Mi 5, то тоді варто визнати зміну тренда копіювання у китайських дизайнерів. Може дійсно, одразу треба було копіювати Самсунг, він же ж на першому місці в світі з продажів?

Що б там не було, але з надр сертифікаційного центру TENAA з’явилося ще одне зображення – нова модель лінійки Redmi – Redmi 3. Як і передбачалося, він матиме металевий корпус і 5-дюймовий екран.

xiaomi-redmi-3-leak- tenaa-2 016

Всередині у третій версії Redmi буде 8-ядерний процесор з частотою до 1,5 Ггц, яким може виявитися як творіння Qualcomm, так і якийсь із середнячків компанії Mediatek.

Крім цього, з тих же архівів TENAA з’явився Redmi Note 3 в альтернативній комплектації. Судячи за заявкою, його основою стане процесор Qualcomm 808. Яку назву отримає модифікація і чи буде відрізнятися ціною від своїх побратимів, невідомо. Що ж стосується термінів, то пристрої з’являються на сертифікації в TENAA десь за місяць до виходу на прилавки.

Тому 21 січня Xiaomi може представити не тільки MI 5.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!