Великий витік зображень майбутніх смартфонів Xiaomi

29 Грудень 2015

Коментарі:

0
 29 Грудня, 2015
 0

За останні тижні тільки ледачий не малював свою версію нового флагмана Xiaomi Mi 5. Але один з концептів затримався. Смартфон, схожий на всі Самсунги одразу з вузькою кнопкою – таким новий смартфон представляють багато оглядачів. І крім картинок з’явилося і відео з уявним Mi 5.

xiaomi-mi5-v-stile- galaxy-1

xiaomi-mi5-v-stile- galaxy-2

xiaomi-mi5-v-stile- galaxy-3

xiaomi-mi5-v-stile- galaxy-4

Якщо все це виявиться неправдою, це буде один з найуспішніших маркетингових розіграшів останніх років. Якщо ж це дійсно Mi 5, то тоді варто визнати зміну тренда копіювання у китайських дизайнерів. Може дійсно, одразу треба було копіювати Самсунг, він же ж на першому місці в світі з продажів?

Що б там не було, але з надр сертифікаційного центру TENAA з’явилося ще одне зображення – нова модель лінійки Redmi – Redmi 3. Як і передбачалося, він матиме металевий корпус і 5-дюймовий екран.

xiaomi-redmi-3-leak- tenaa-2 016

Всередині у третій версії Redmi буде 8-ядерний процесор з частотою до 1,5 Ггц, яким може виявитися як творіння Qualcomm, так і якийсь із середнячків компанії Mediatek.

Крім цього, з тих же архівів TENAA з’явився Redmi Note 3 в альтернативній комплектації. Судячи за заявкою, його основою стане процесор Qualcomm 808. Яку назву отримає модифікація і чи буде відрізнятися ціною від своїх побратимів, невідомо. Що ж стосується термінів, то пристрої з’являються на сертифікації в TENAA десь за місяць до виходу на прилавки.

Тому 21 січня Xiaomi може представити не тільки MI 5.

Русская версия

За последние недели только ленивый не рисовал свою версию нового флагмана Xiaomi Mi 5. Но один из концептов задержался. Смартфон, похожий на все Самсунги сразу с узкой кнопкой – таким новый смартфон представляют многие. И кроме картинок появилось и видео с предполагаемым Mi 5.

xiaomi-mi5-v-stile-galaxy-1

xiaomi-mi5-v-stile-galaxy-2

xiaomi-mi5-v-stile-galaxy-3

xiaomi-mi5-v-stile-galaxy-4

Если все это окажется неправдой, это будет один из самых успешных маркетинговых розыгрышей последних лет. Если же это действительно Mi 5, то тогда стоит признать смену тренда копирования у китайских дизайнеров. Может действительно, сразу нужно было копировать Самсунг, он же на первом месте в мире по продажам?

Как бы там ни было, но из недр сертификационного центра TENAA просочилось еще одно изображение – новая модель линейки Redmi – Redmi 3. Как и предполагалось, он будет иметь металлический корпус и 5-дюймовый экран.

xiaomi-redmi-3-leak-tenaa-2016

Внутри у третьей версии Redmi будет 8-ядерный процессор с частотой до 1,5 Ггц, которым может оказаться как творение Qualcomm, так и какой-то из середнячков компании Mediatek.

Кроме этого, из тех же архивов TENAA появился Redmi Note 3 в альтернативной комплектации. Судя по заявке, его основой станет процессор Qualcomm 808. Какое название получит модификация и будет ли отличаться ценой от своих собратьев, неизвестно. Что же касается сроков, то устройства появляются на сертификации в TENAA за месяц до выхода на прилавки.

Поэтому 21 января Xiaomi может представить не только MI 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.