Велика презентація Xiaomi: Redmi Note 3

24 Листопад 2015

Коментарі:

0
 Листопад 24, 2015
 0

Довгоочікувана “фінальна” презентація компанії Xiaomi сталася сьогодні в Пекіні. Ми знаємо, що попереду ще презентація як мінімум двох смартфонів – гіпотетичних Mi 5 і Redmi 3, але вона може трапитися і після Нового року в європейському розумінні. Рік закінчується для Xiaomi дуже вдало, спростовуючи очікування скептиків, які вірять, що мильна бульбашка компанії лопне. Постійний випуск нової продукції показує, що успішний стартап в минулому, тепер став одним з головних гравців на ринку електроніки.

xiaomi-006

Пекінський Палац з’їздів прийняв 500 гостей, яким були вручені нові пристрої, а також пляшки з чистою водою, яка була очищена за допомогою Mi Water Purifier. Особливістю пляшок були світлодіоди, вмонтовані в кришки, якими можна було подавати знаки обслуговуючому персоналу, і просто створювати святкову атмосферу, включаючи свої пляшки. У всьому заході був присутній відмінний дизайн і гарний смак – все було красиво, але без надмірностей, іноді властивих азіатам.

xiaomi-002

xiaomi-003

У холі палацу роз’їжджав на новинці Xiaomi, електричному самобалансіруючомуся самокаті Ninebot mini кролик Mi Bunny, а китайська молодь демонструвала гостям шоу з використанням Ninebot, на якому можна не тільки пересуватися, а й танцювати.

xiaomi-004

xiaomi-005

На презентації були присутні всі члени керівництва Xiaomi, а вів її, традиційно, директор компанії Лей Цзюн.

Отже, перейдемо безпосередньо до пристроїв, які представила світу успішна інноваційна компанія Xiaomi.

xiaomi-009

Перший і найбільш очікуваний пристрій – це металевий фаблет Xiaomi Redmi Note 3. Несподівано з бюджетної лінійки Redmi новий фаблет перемістився у преміум сегмент, виходячи зі свого зовнішнього вигляду, функціональності і характеристик.

xiaomi-008

xiaomi-013

Власне, характеристики пристрою залишилися майже незмінними порівняно з Redmi Note 2 – той же процесор, той же об’єм оперативної пам’яті, ті ж роздільні характеристики матриць камер. Доповненнями стали лише сенсор відбитків пальців і акумулятор підвищеної ємності 4000 мАг.

xiaomi-007

xiaomi-014

xiaomi-015

xiaomi-016

xiaomi-017

Щоб закрити тему характеристик, напишемо їх в одному місці.

– Helio X10 MediaTek, 8 ядер, 2Ггц;
– 4000 mAh акумулятор;
– Металевий корпус, 8.65мм, 164г;
– Сенсор відбитків пальців, розблокування 0.3 с;
– 13 Мп PDAF Автофокус;
– 2 Гб LPDDR3 dual-channel;
– 1080P, 5.5 “full HD екран;
– 4G Dual SIM, обидві картки підтримують 4G;
– 802.11ac Wi-Fi;
– MIUI 7 на Android 5.

Пристрій на 4 грами важчий за свого попередника, а товщина його є рекордною у лінійці Redmi.

xiaomi-011

xiaomi-010

xiaomi-012

Фаблет випускається в трьох колірних рішеннях – срібному, сірому і золотом.

Redmi Note 3 – смартфон, який може принести Xiaomi перемогу у змаганні з Huawei. Великий внесок у це вніс Redmi Note 2, який продався за 100 днів існування в кількості 6,09 млн. примірників. Новий смартфон, який перевершує своїх конкурентів в ціні, зможе довершити успішні продажі цього року.

І це враховуючи, що сьогодні разом з Redmi Note 3 був презентований Mi Pad 2. Про нього і нову версію очисника повітря Mi Air purifier – в наступній статті, що також буде сьогодні.

Усі нові гаджети Xiaomi незабаром можна придбати в Україні у магазині розумних пристроїв Xiaomi.UA

Русская версия

Долго ожидаемая “финальная” презентация компании Xiaomi произошла сегодня в Пекине. Мы-то знаем, что впереди еще презентация как минимум двух смартфонов – гипотетических Mi 5 и Redmi 3, но она может случиться и после Нового года в европейском понимании. Год заканчивается для Xiaomi очень удачно, опровергая ожидания скептиков, верящих, что мыльный пузырь компании лопнет. Постоянный выпуск новой продукции показывает, что успешный стартап в прошлом, теперь стал одним из главных игроков на рынке электроники.

xiaomi-006

Пекинский Дворец съездов принял 500 гостей, которым были вручены новые устройства, а также бутылки с чистой водой, которая была очищена с помощью Mi Water Purifier. Особенностью бутылок были светодиоды, вмонтированные в крышки, которыми можно было подавать знаки обслуживающему персоналу, и просто создавать праздничную атмосферу, включая свои бутылки. Во всем мероприятии присутствовал отличный дизайн и хороший вкус – все было красиво, но без излишеств, иногда свойственных азиатам.

xiaomi-002

xiaomi-003

В холле дворца разъезжал на новинке Xiaomi, электрическом самобалансирующемся самокате Ninebot mini кролик Mi Bunny, а китайская молодежь демонстрировала гостям шоу с использованием Ninebot, на котором можно не только передвигаться, но и танцевать.

xiaomi-004

xiaomi-005

На презентации присутствовали все члены руководства Xiaomi, а вел ее, традиционно, директор компании Лэй Цзюн.

Итак, перейдемм непосредственно к устройствам, которые представила миру успешная инновационная компания Xiaomi.

xiaomi-009

Первое и наиболее ожидаемое устройство – это металлический фаблет Xiaomi Redmi Note 3. Неожиданно из бюджетной линейки Redmi новый фаблет переместился в премиум сегмент, исходя из своего внешнего вида, функциональности и характеристик.

xiaomi-008

xiaomi-013

Собственно, характеристики устройства остались почти что прежними по сравнению с Redmi Note 2 – тот же процессор, тот же объем оперативной памяти, те же разрешения матриц камер. Дополнениями стали лишь сенсор отпечатков пальцев и аккумулятор повышенной емкости 4000 мАч.

xiaomi-007

xiaomi-014

xiaomi-015

xiaomi-016

xiaomi-017

Чтобы закрыть тему характеристик, напишем их в одном месте.

– Helio X10 MediaTek, 8 ядер, 2Ггц;
– 4000 mAh аккумулятор;
– Металлический корпус, 8.65мм, 164г;
– Сенсор отпечатков пальцев, разблокировка 0.3 с;
– 13 Мп PDAF Автофокус;
– 2 Гб LPDDR3 dual-channel;
– 1080P, 5.5” full HD экран;
– 4G Dual SIM, обе карточки поддерживают 4G;
– 802.11ac Wi-Fi;
– MIUI 7 на Android 5.

Устройство всего на 4 грамма тяжелее своего предшественника, а толщина его является рекордной в линейке Redmi.

xiaomi-011

xiaomi-010

xiaomi-012

Фаблет выпускается в трех цветовых решениях – серебряном, сером и золотом.

Redmi Note 3 – смартфон, который может принести Xiaomi победу в соревновании с Huawei. Большой вклад в это внес Redmi Note 2, который продался за 100 дней существования в количестве 6,09 млн экземпляров. Новый смартфон, который превосходит своих конкурентов в цене, сможет довершить успешные продажи этого года.

И это учитывая, что сегодня вместе с Redmi Note 3 был выпущен Mi Pad 2. О нем и новой версии очистителя воздуха Mi Air purifier – в следующей статье.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.