Велика презентація Xiaomi: Прошивка MIUI 10

1 Червень 2018

Коментарі:

0
 1 Червня, 2018
 0
Категорія: Новини

На великій презентації Xiaomi було презентовано новий флагманський смартфон Mi 8 та його модифікації Mi 8 EE та MI 8 SE., телевізор Mi TV 4 75 “, шолом віртуальної реальності Mi VR Standalone, фітнес-браслет MI Band 3, та нову версію прошивки MIUI.

Про MIUI 10 детально ми розкажемо трохи пізніше, коли протестуємо її бета-версію, але про анонсовані зміни можна розказати зараз.

По-перше, ось коротка презентація нової версії прошивки.

По-друге, ось що розказали на презентації.

Загальна увага розробників була прикута до функцій штучного інтелекту і підтримку нових можливостей смартфонів, що з’явилися після виходу MIUI 9, і в першу чергу, екранів, камер та обробки інформації.

У MIUI 10 буде найбільш ефективна підтримка повних екранів, виводу інформації на них та виконання команд жестами. Зроблено редизайн екрану “Нещодавні”, який активується натисканням лівої віртуальної кнопки. Судячи з анонсу, з’явиться нова функція – “Більше опцій”, яка буде активуватися довгим натисканням на екран. Це схоже на Quick Ball і, можливо, набір опцій можна буде налаштувати, як в ньому.

Також зазнав змін і додаток “Камера”. Тепер він готовий до застосування штучного інтелекту для обробки знімків, зроблених камерами нових смартфонів.

На зразках знімків ми бачимо пристойне боке та контроль освітленості.

Також з’явилася нова функція Ai Preload. Вона заснована на штучному інтелекті і в процесі роботи зі смартфоном, вивчає ваші звички, улюблені додатки, світлини, музикальні, або текстові файли, а також найчастіші контакти. При перезавантаженні або вмиканні смартфону, ваші улюблені додатки будуть завантажені першими, щоб ви могли миттєво їх відкрити і продовжити роботу і спілкування.

Звісно, нова версія прошивки не оминула пристрої з екосистеми розумного дому. Тепер активація і керування пристроями стане набагато простіше. Судячи з усього, це можна буде робити і без додатку Mi Home, його аналог буде вбудовано в прошивку за замовчуванням.

В усіх є ще багато питань про нову версію прошивки MIUI 10, але на них можна буде відповісти лише почавши користуватися нею. Протягом місяця ми будемо сповіщати вас про нові можливості MIUI.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.