Велика презентація Xiaomi: Mi Air Purifier 2

24 Листопад 2015

Коментарі:

0
 Листопад 24, 2015
 0

Тепер переходимо до не менш важливого пристрою в “розумному будинку” Xiaomi – очищувачу повітря Mi Air Purifier 2, який разом з Mi Pad 2 та Redmi Note 3 був представлений на великій презентації Xiaomi.

Новий очищувач повітря менше за розмірами і легше свого попередника.

Також площа, яку займає пристрій, стала менше. Минула модель очищувача займала площу, рівну аркушу паперу А4. Тепер розміри нового покоління очисника складають 240х240 мм.

Збільшився і обсяг повітря, що очищається – з 330 до 388 кубометрів на годину.

Як і раніше, пристрій чудово вписується в будь-який інтер’єр, оскільки має приємний дизайн і розміри.Mi Air Purifier працює тихіше, ніж очищувач першого покоління, і споживає значно менше енергії – на 58%, якщо вважати споживану потужність.


Приріст ефективності став можливий завдяки інноваційній формі пропелера. Створюючи його, розробники брали за зразок пропелер авіаційної турбіни.

У другій версії очисника повітря застосована конструкція, заснована на одному двигуні і двох пропелерів, що дозволило заощадити на розмірах і споживаної енергії.


Ємність очищаючого фільтру збільшилася майже вдвічі. Він складається з 3-х фільтруючих шарів – первинного, основного фібро-фільтра і фільтра на основі активованого вугілля.

Mi Air Purifier керується додатком MIUI і входить в систему “розумного будинку” Xiaomi.

Це корисний пристрій скоро можна буде придбати в Україні в магазині розумних пристроїв Xiaomi.UA

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!