Велика презентація Xiaomi. Частина 2 - вічний телевізор-трансформер

19 Жовтень 2015

Коментарі:

0
 Жовтень 19, 2015
 0

mitv101

Головною подією на великій презентації Xiaomi стало представлення нової філософії “розумного” телевізора. Для небагатих споживачів (тобто для основної маси) при купівлі та експлуатації телевізора виникає одна велика проблема. Через пару років електронна начинка пристрою застаріває: з’являються нові інтерфейси, нові роздільності вимагають більшої потужності процесора або об’єму оперативної пам’яті, в той час, як екран все ще відповідає новим реаліям. Доводиться міняти телевізор. А якщо поміняти тільки електроніку? Це обійдеться значно дешевше – в третину, а то і в чверть ціни.

Саме такий шлях і запропонувала Xiaomi своїм покупцям.

Починаючи з Mi TV 3, телевізор можна розділити на дві частини. Одна з них – екран – і ми все розповіли про нього в минулій статті про новий Xiaomi Mi TV 3. А друга – головний пристрій, ТВ блок, Mi TV Mainboard.

У Mi TV він суміщений з саунд-панеллю. У ній, крім динаміків, знаходиться материнська плата, в яку інтегрований Mi Box, інтерфейсні роз’єми, інфрачервоний приймач, і багато іншого.
Розглянемо цей пристрій ближче.

mitv102

Як бачимо, головна панель містить три порти HDMI, підтримуючих відео з роздільною здатністю 4К, два порти USB, мережевий порт для підключення мережі, роз’єми VGA для підключення зовнішніх пристроїв, аудіо входи і виходи і низькочастотний RF роз’єм для підключення антени, відеомагнітофонів та інших пристроїв, в яких ще зберігся цей інтерфейс.

mitv103

На панелі є ще один роз’єм для Mi-кабелю. Саме він і підключається до телевізора і передає на екран всі дані. Це виключає звичайну плутанину проводів біля телевізора. Тепер все вирішує один провід.

Приблизно ось так:

mitv107

mitv106

Тепер поговоримо про застосування головного пристрою для Mi TV 3. Він має такі характеристики:

mitv111

Флагманський MStar 6A928 процесор забезпечує підтримку 4К відео. Він має чотири ядра архітектури Cortex A17, що функціонують на частотах до 1,4 Ггц. За якість обчислення відеопотоку відповідає відеопроцесор Mali-T760. Він підтримує обробку відео до 60 кадрів в секунду з роздільною здатністю 4К, а також кодек Н265 10-біт. Пристрій має 2 Гб оперативної пам’яті DDR3 і 8 Гб вбудованої флеш пам’яті. Бездротові з’єднання представлені Wi-Fi Bluetooth 4.1 і інфрачервоним приймачем, який дозволяє працювати як з універсальними пультами, так і з новими смартфонами Mi.

Управляється пристрій ОС Android 5.1 і спеціальної модифікацією MIUI.

Доповненням є вбудований медіа-центр Mi Box.

Чи означає це, що головний пристрій можна з’єднувати не тільки з MI TV? Так! Маючи головне пристрій, можна будь-який телевізор, що підтримує інтерфейси USB і HDMI перетворити на першокласний потужний медіа центр Mi. До нього можна підключати проектор, монітор комп’ютера, пристрої віртуальної реальності.

mitv112

Коли технології здійснять новий стрибок, пристрій можна буде здати на утилізацію, і купити новий. А прекрасний телевізор Mi TV 3 або будь-який інший, який вам подобається, залишиться з вами.

І, звичайно, дизайн пристрою вражає. Лей Цзюн задоволений.

mitv108
 mitv109
 mitv110

На додаток до Mi TV Mainboard можна придбати зовнішній сабвуфер і універсальний пульт, який сприймає мову і виконує голосові команди, які також були представлені сьогодні.

mitv113  mitv114

Всі ці нові пристрої Xiaomi скоро можна буде купити в Україні в магазині розумних гаджетів http://mi.ua

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!