Велика презентація Xiaomi. Частина 2 - вічний телевізор-трансформер

19 Жовтень 2015

Коментарі:

0
 19 Жовтня, 2015
 0

mitv101

Головною подією на великій презентації Xiaomi стало представлення нової філософії “розумного” телевізора. Для небагатих споживачів (тобто для основної маси) при купівлі та експлуатації телевізора виникає одна велика проблема. Через пару років електронна начинка пристрою застаріває: з’являються нові інтерфейси, нові роздільності вимагають більшої потужності процесора або об’єму оперативної пам’яті, в той час, як екран все ще відповідає новим реаліям. Доводиться міняти телевізор. А якщо поміняти тільки електроніку? Це обійдеться значно дешевше – в третину, а то і в чверть ціни.

Саме такий шлях і запропонувала Xiaomi своїм покупцям.

Починаючи з Mi TV 3, телевізор можна розділити на дві частини. Одна з них – екран – і ми все розповіли про нього в минулій статті про новий Xiaomi Mi TV 3. А друга – головний пристрій, ТВ блок, Mi TV Mainboard.

У Mi TV він суміщений з саунд-панеллю. У ній, крім динаміків, знаходиться материнська плата, в яку інтегрований Mi Box, інтерфейсні роз’єми, інфрачервоний приймач, і багато іншого.
Розглянемо цей пристрій ближче.

mitv102

Як бачимо, головна панель містить три порти HDMI, підтримуючих відео з роздільною здатністю 4К, два порти USB, мережевий порт для підключення мережі, роз’єми VGA для підключення зовнішніх пристроїв, аудіо входи і виходи і низькочастотний RF роз’єм для підключення антени, відеомагнітофонів та інших пристроїв, в яких ще зберігся цей інтерфейс.

mitv103

На панелі є ще один роз’єм для Mi-кабелю. Саме він і підключається до телевізора і передає на екран всі дані. Це виключає звичайну плутанину проводів біля телевізора. Тепер все вирішує один провід.

Приблизно ось так:

mitv107

mitv106

Тепер поговоримо про застосування головного пристрою для Mi TV 3. Він має такі характеристики:

mitv111

Флагманський MStar 6A928 процесор забезпечує підтримку 4К відео. Він має чотири ядра архітектури Cortex A17, що функціонують на частотах до 1,4 Ггц. За якість обчислення відеопотоку відповідає відеопроцесор Mali-T760. Він підтримує обробку відео до 60 кадрів в секунду з роздільною здатністю 4К, а також кодек Н265 10-біт. Пристрій має 2 Гб оперативної пам’яті DDR3 і 8 Гб вбудованої флеш пам’яті. Бездротові з’єднання представлені Wi-Fi Bluetooth 4.1 і інфрачервоним приймачем, який дозволяє працювати як з універсальними пультами, так і з новими смартфонами Mi.

Управляється пристрій ОС Android 5.1 і спеціальної модифікацією MIUI.

Доповненням є вбудований медіа-центр Mi Box.

Чи означає це, що головний пристрій можна з’єднувати не тільки з MI TV? Так! Маючи головне пристрій, можна будь-який телевізор, що підтримує інтерфейси USB і HDMI перетворити на першокласний потужний медіа центр Mi. До нього можна підключати проектор, монітор комп’ютера, пристрої віртуальної реальності.

mitv112

Коли технології здійснять новий стрибок, пристрій можна буде здати на утилізацію, і купити новий. А прекрасний телевізор Mi TV 3 або будь-який інший, який вам подобається, залишиться з вами.

І, звичайно, дизайн пристрою вражає. Лей Цзюн задоволений.

mitv108
 mitv109
 mitv110

На додаток до Mi TV Mainboard можна придбати зовнішній сабвуфер і універсальний пульт, який сприймає мову і виконує голосові команди, які також були представлені сьогодні.

mitv113  mitv114

Всі ці нові пристрої Xiaomi скоро можна буде купити в Україні в магазині розумних гаджетів http://mi.ua

Русская версия

mitv101

Главным событие на большой презентации Xiaomi стало представление новой философии устройства “разумного” телевизора. Для небогатых потребителей (то есть для основном массы) при покупке и эксплуатации телевизора возникает одна большая проблема. Через пару лет электронная начинка устройства устаревает: появляются новые интерфейсы, новые разрешения требуют большей мощности процессора или объема оперативной памяти, в то время, как экран соответствует новым реалиям. Приходится менять телевизор. А что если поменять только электронику? Это обойдется значительно дешевле – в треть, а то и в четверть цены.

Именно такой путь и предложила Xiaomi своим покупателям.

Начиная с Mi TV 3, телевизор можно разделить на две части. Одна из них – экран – и мы все рассказали о нем в прошлой статье о новом Xiaomi Mi TV 3. А вторая – главное устройство, ТВ блок.

В Mi TV он совмещен с саунд-панелью. В ней, кроме динамиков, находится материнская плата, в которую интегрирован Mi Box, интерфейсные разъемы, инфракрасный приемник, и много другого.
Рассмотрим это устройство поближе.

mitv102

Как видим, главная панель содержит три порта HDMI, поддерживающих видео с разрешением 4К , два порта USB, сетевой порт для подключения сети, разъемы VGA для подключения внешних устройств, аудио входы и выходы и низкочастотный RF разъем для подключения антенны, видеомагнитофонов и прочих устройств, в которых еще сохранился этот интерфейс.

mitv103

На панели имеется еще один разъем для Mi-кабеля. Именно он и подключается к телевизору и передает на экран все данные. Это исключает обычную путаницу проводов у телевизора. Теперь все решает один провод.

Примерно вот так:

mitv107

mitv106

Теперь поговорим о применении главного устройства для Mi TV 3. Оно имеет следующие характеристики:

mitv111

Флагманский MStar 6A928 процессор обеспечивает поддержку 4К видео. Он имеет четыре ядра архитектуры Cortex A17, функционирующих на частотах до 1,4 Ггц. За качество просчета видеопотока отвечает видеопроцессор Mali-T760. Он поддерживает обработку видео до 60 кадров в секунду с разрешением 4К, а также кодек Н265 10-бит. Устройство имеет 2 Гб оперативной памяти DDR3 и 8 Гб встроенной флэш памяти. Беспроводные соединения представлены Wi-Fi Bluetooth 4.1 и инфракрасным приемником, который позволяет раьогтать как с универсальными пультами, так и с новыми смартфонами Mi.

Управляется устройство ОС Android 5.1 и специальной модификацией MIUI.

Дополнением является встроенный медиа-центр Mi Box.

Значит ли это, что главное устройство можно соединять не только с MI TV? Да! Имея главное устройство, можно любой телевизор, поддерживающий интерфейсы USB и  HDMI превратить в первоклассный мощный медиа центр Mi. К нему можно подключать проектор, монитор компьютера, устройства виртуальной реальности.

mitv112

Когда технологии совершат новый скачок, устройство можно будет сдать в утиль, и купить новое. А прекрасный телевизор Mi TV 3 или любой другой, который вам нравится, останется с вами.

И, конечно, дизайн устройства впечатляет. Лэй Цзюн доволен.

mitv108
mitv109
mitv110

В дополнение к Mi TV Mainboard можно приобрести внешний сабвуфер и универсальный пульт, который воспринимает речь и выполняет голосовые команды, которые также были представлены сегодня.

mitv113 mitv114

Все эти новые устройства Xiaomi скоро можно будет купить в Украине в магазине разумных гаджетов http://mi.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.