Велика презентація Xiaomi. Частина 1 - Mi TV 3

19 Жовтень 2015

Коментарі:

0
 Жовтень 19, 2015
 0

Після численних анонсів, компанія Xiaomi не презентувала очікуваний багатьма планшет Mi Pad 2, але показала набагато масштабніший пристрій: рекордно тонкий “розумний” телевізор Mi TV 3 з діагоналлю екрана 60 дюймів.

mitv014

Крім телевізора були представлені й інші інноваційні пристрої, але перша наша історія – про телевізор. Нову версію Mi ТБ очікували ще навесні і влітку, проте, пекінська компанія представила тоді модифікації минулої моделі.

Зараз же всі очікування шанувальників якісної китайської техніки здійснилися. Розглянемо телевізор детальніше.

mitv001

Основою телевізора став тонкий (11 мм) екран виробництва LG, який підтримує 4К роздільність. Товщина телевізора стала його основною візуальної рисою. Фактично, в основному він складається з прямокутного скла на ніжках. Лише внизу, де знаходиться електронний блок, пристрій стає ширше.

mitv004

Екран обрамлений тонкою алюмінієвою рамкою

Другою складовою частиною пристрою є саунд-борд, вона ж центр управління, вона ж хаб для підключення різних пристроїв, вона ж головна плата телевізора. Це пристрій містить материнську плату, роз’єми інтерфейсів, плату Mi Box, акустичну систему.

mitv002

Ще раз відзначимо дизайн телевізора. Товщина екрана – 11,6 мм, товщина телевізору з електронним блоком – 36,7 мм.

Алюмінієва рамка має приємну структуру і виглядає строго і елегантно.

mitv003

mitv005

Відеосистема представлена ​​процесором 6M60, що використовує технологію обробки зображення MEMC, при якій забезпечується найвища чіткість і рухомі пікселі не залишають “хвостів”, що призводить до змазанного зображення.

mitv006  mitv007

Яскраві кольори і найширша гамма відрізняють новий екран телевізора Xiaomi Mi TV 3

Звукова панель містить чотири твіттери і широкосмугові 2,5 дюймові сабвуфери. При цьому діапазон відтворюваних частот становить смугу 60 – 22000 Гц, що відповідає стандарту Hi Fi і забезпечує добре інтонований, чистий звук. Крім саунд-панелі, телевізор може бути забезпечений окремим сабвуфером, який створює потужне звучання.

Звуком в Mi TV 3 опікувалися висококласні фахівці, у тому числі, Лука Біньярді, 4-х разовий володар Греммі в області обробки звуку.

Телевізор Mi TV 3 – красивий, функціональний і безперечно, є новим словом у світі пристроїв для візуалізації електричного сигналу.

mitv010
 mitv011
 mitv012
 mitv013

Де ж сюрприз? – Запитаєте ви. Адже перед презентацією була обіцяна якась небувала інновація. А телевізорів достатньо, нічого особливого. Звичайно, Xiaomi, виконала свої обіцянки. про це – в наступній статті.

Телевізор Xiaomi Mi TV 3 можна буде купити в Україні в магазині розумних пристроїв http://mi.ua

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!