В Xiaomi показали як працює селфі-камера під екраном.

12 Грудень 2019

Коментарі:

0
 12 Грудня, 2019
 0
Категорія: Новини

Ідея сховати селфі-камеру під екран смартфона існує вже кілька років. І Xiaomi послідовно йшли до втілення концепції екрану без меж, вирізів та дірок. Починаючи з Mi MIX, коли вперше вдалося сховати під екран датчики та динамік, в компанії випробували різні методи, аж до висувної камери як в Redmi K20.

Але насправді, реалізація “камери під екраном” виглядає в теорії не так і складно. Що таке рідкокристалічний екран? Це, грубо кажучи, скляна основа, на яку нанесено шар речовини, що змінює свої властивості від дії електричного струму. Вже давно вдалося зробити так, що кожен піксель з мільйонів на екрані, може мати власні властивості яскравості і кольору. Теоретично, чому йому не можна стати прозорим, як у монохромних дисплеїв минулого?

Ми ж бачимо прозорі дисплеї годинників, чому не можна зробити таке з кольоровими екранами?

Далі: якщо програма, що керує екраном, може намалювати на ньому круг, чому не можна зробити його прозорим? І далі тільки справа техніки. Між камерою та зовнішнім світом буде лише два шари скла – основа екрана, та захисне скло. Звісно, це буде впливати на якість зображення, але це вже можна виправити програмно, чи використовувати ці шари скла як лінзи.

Очевидно, таким шляхом пішли інженери одразу двох конкуруючих компаній: Xiaomi та OPPO. І створили працюючі зразки смартфонів з камерою-під-екраном.

Керівники компаній виклали відео з демонстрацією нових пристроїв майже одночасно.

У Xiaomi це зробив президент компанії Лін Бінь.

Ми бачимо пристрій, за розмірами схожий на Redmi Note 8, з дійсно повним екраном без меж і дірок. Але під ним є селфі-камера, яка працює.

Чи буде ця технологія застосована вже 10 січня під час презентації Mi MIX 4, чи цю особливість перенесуть на Mi 10, побачимо наступного місяця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.