В Нью Делі презентували новий смартфон Xiaomi Mi 4i

23 Квітень 2015

Коментарі:

0
 23 Квітня, 2015
 0

Сьогодні на масштабній презентації нової продукції Xiaomi Mi Global Premiere, яка пройшла в Нью Делі, був представлений бюджетний варіант флагманського смартфону компанії Mi 4 під назвою Mi 4i.

Вже зараз ми можемо подивитися на цей пристрій і дізнатися про його характеристики.

Виглядає смартфон, як і вся продукція Xiaomi, стильно. Задня кришка його виконана з софттач пластика, і тепер буде випускатися в декількох кольорах, як і Redmi 2.

Смартфон на 12% тонше Mi 4 і на 13% легше.

Розмір екрану залишився незмінним – 5 дюймів.

Відзначена відмінна передача кольорів, OGS (відсутність повітряного зазору між сенсором і захисним склом), роздільність Full HD 1080 p.

У смартфоні використаний 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 615 з архітектурою ядер Cortex A53. Чотири ядра працюють на частоті 1,7 Ггц, а чотири в енергозберігаючому режимі на частоті 1,1 Ггц.

Об’єм оперативної пам’яті складає 2 Гб.

Новий Mi 4i показує гарні результати в синтетичних тестах.

У Mi 4I є 13-мегапіксельна камера з елементами виробництва Sony і Samsung і 5-мегапіксельна фронтальна камера. У обох заявлена ​​відмінна світлосила з діафрагмою f / 2.0 і багатокомпонентні об’єктиви.

Якість фотографій на презентації представив сам Хьюго Барра, використавши себе в якості моделі.

Бездротові можливості нового смартфона представлені модулями Bluetooth, Wi Fi 802.11 ac, GPS / Glonass, є можливості Wi Fi direct і USB OTG.

Смартфон оснащений батареєю ємністю 3120 мАг.

Працює Mi 4I на MIUI 6 і Android L.

Загалом, ВІПи компанії Xiaomi – Лей Цзюн, Лін Бін і Хьюго Барра представили чудовий пристрій, який може скласти конкуренцію навіть топовим моделям. Враховуючи, що презентація MI 4I була в основному для індійського ринку, можна припустити, що ціна нового смартфона на локальних ринках буде вельми невисокою.

Русская версия

Сегодня на масштабной презентации новой продукции Xiaomi Mi Global Premiere, которая прошла в Нью Дели, был представлен бюджетный вариант флагманского смартфона компании Mi 4 под названием Mi 4i.

Уже сейчас мы можем посомтреть на это устройство и узнать его характеристики.

Выглядит смартфон, как и вся продукция Xiaomi, стильно. Задняя крышка его выполнена из софттач пластика, и теперь будет выпускаться в нескольких цветах, как и Redmi 2.

Смартфон на 12% тоньше Mi 4 и на 13% легче.

Размер экрана остался прежним – 5 дюймов.

Отмечена отличная цветопередача, OGS (отсутствие воздушного зазора между сенсором и защитным стеклом), разрешение Full HD 1080 p.

В смартфоне использован 8-ядерный процессор Qualcomm Snapdragon 615 с архитектурой ядер Cortex A53. Четыре ядра работают на частоте 1,7 Ггц, а четыре в энергосберегающем режиме на частоте 1,1 Ггц.

Объем оперативной памяти составляет 2 Гб.

Новый Mi 4i показывает хорошие результаты в синтетических тестах.

У Mi 4I имеются 13-мегапиксельная камера с элементами производства Sony и Samsung и 5-мегапиксельная фронтальная камера. У обоих заявлена отличная светосила с диафрагмой f/ 2.0 и много компонентные объективы.

Качество фотографий на презентации представил сам Хьюго Барра, использовав себя в качестве модели.

Беспроводные возможности нового смартфона представлены модулями Bluetooth, Wi Fi 802.11 ac, GPS/Glonass, имеются возможности Wi Fi direct и USB OTG.

Смартфон оснащен батареей емкостью 3120 мАч.

Работает Mi 4I на MIUI 6 и Android L.

В общем, ВИПы компании Xiaomi – Лэй Цзюн, Лин Бин и Хьюго Барра представили замечательное устройство, которое может составить конкуренцию даже топовым моделям. Учитывая, что презентация MI 4I была в основном для индийского рынка, можно предположить, что цена нового смартфона на локальных рынках будет весьма невысокой.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.