Успіхи Xiaomi за кордоном і новий відомий смартфон

5 Жовтень 2016

Коментарі:

0
 5 Жовтня, 2016
 0

Минулого і цього тижня компанія Xiaomi відзначилася на міжнародному ринку. По-перше, на початку святкових продажів в Індії компанія продала півмільйона своїх смартфонів. Це були Redmi Note 3 та Redmi 3S і Prime. До них додалася нова модель, яку пекінський гігант випустив конкретно для індійського ринку. Смартфон отримав назву Redmi 3S Plus. Він фактично є копією Redmi 3S, але з 2 Гб оперативної пам’яті і 32 Гб флеш пам’яті.

Це середня модель між версіями Redmi 3S з 2/16 Гб і 3/32 Гб пам’яті. Основой смартфону є той же Snapdragon 430. Цей пристрій буде продаватися виключно офлайн. Мабуть, метою Xiaomi є вивести на ринок дешевший за вищу модель пристрій з більшим об’ємом флеш-пам’яті для молоді і незаможних індійських покупців.

В той же час почалися продажі ТВ-приставки Mi Box в Америці. Це великий крок для пекінської компанії, яка прагне вивести на американський ринок свої продукти. Реалізовуватися продукт буде на сайті mi.com і мережі Walmart.

Для нас в цьому є один плюс – пристрій буде працювати під керуванням Android TV, тому скоро з’явиться прошивка на зрозумілій англійській мові, орієнтована на міжнародних постачальників контенту. І хоча локалізовані версії прошивки дозволяють нашим користувачам дивитися програми з вітчизняних телеканалів і веб-сервісів, актуальні оновлення не будуть запізнюватися задля перекладу і локалізації сервісів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.