Управління Bluetooth в MIUI 8 значно спрощено!

15 Червень 2017

Коментарі:

7
 15 Червня, 2017
 7
Категорія: Новини

Як ви могли неодноразово переконатися, розробники MIUI працюють не даремно, завдяки чому користувачі можуть в повній мірі насолодитися можливостями програми і своїх смартфонів.

Ви напевно перебуваєте в передчутті MIUI 9, вихід якої відбудеться вже найближчим часом. Це тим більш цікаво, що виправлення всіх помилок ведеться абсолютно безкоштовно для користувачів. Вельми помітні поліпшення відбулися за останній час і в плані спрощення управлінням настройками і підключенням Bluetooth пристроїв.

Ця функція повинна була з’явитися лише у MIUI 9, але стала доступною вже зараз. Коротко розглянемо основні можливості, які в цьому плані надає остання версія MIUI.

Раніше для підключення через Bluetooth і настройки Mi band, Mi Bluetooth speaker або ж інших пристроїв нам доводилося робити безліч налаштувань і перемикати різні тумблери. Наприклад, якщо ми хотіли підключитися до пристрою, в першу чергу ми повинні були включити його в Налаштуваннях, перейти до додаткових налаштувань і зробити пристрій видимим, а потім вже встановити його комутацію з іншим пристроєм, що багатьом користувачам здавалося дещо заплутаним.

Розробники значно спростили цей процес, і тепер підключитися до Bluetooth сигналу можна, виконавши одну нескладну дію. Щоб включити Bluetooth, вам не потрібно переходити по безлічі параметрів і робити пристрій видимим. Нові налаштування параметрів для Bluetooth встановлюються завдяки одному легкому дотику.

З безлічі інших корисних змін у останніх оновленнях MIUI 8 хотілося б відзначити виведення на екран інформації про стан акумулятора, яка висвічується, коли ваш смартфон перебуває в “сплячому” режимі. Ці дані дуже корисні, адже тепер не потрібно постійно включати телефон для того, щоб простежити, який відсоток заряду ще не використаний, і, відповідно, ви не залишитеся без зв’язку в самий невідповідний момент.

Коментарі

  1. Юрко сказав:

    І коли ж чекати це оновлення?

  2. Игорь сказав:

    Про акум в спящем режиме, это где включить? На каких прошивках это есть?

  3. Федiр сказав:

    Налаштуваннями а не настройками. Настройками це слово на росiйськiй мовi☝

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.