Українське ком'юніті Mi та MIUI про успiхи Xiaomi в Українi

24 Листопад 2016

Коментарі:

1
 Листопад 24, 2016
 1
Категорія: Новини

Рік швидко спливає, і нам є, що запам’ятати і чим поділитися. Ми провели дуже плідний рік, зробили багато добрих справ для розвитку спільноти шанувальників MIUI і продукції  MI-екосистеми. Ми переклали на українську і російську мови безліч інструкцій користувача, допомагали сертифікувати продукцію в державних установах України, завдяки спільноті, ми переклали українською прошивку MIUI 8, завдяки чому українська мова офіційно увійшла до мов глобальної прошивки.

До того ж, ми проводили конференції, презентації, конкурси і брали участь у виставці СЕЕ – 2016, найбільшій техновиставці у країні.

Нарешті ми запросили в Україну топ-менеджера Xiaomi, першого віце-президента компанії Сянь Ваня (в минулому президента Qualcomm), і він відгукнувся на наш запит і приїхав подивитися, як ми тут живемо 🙂
А потім наша делегація зробила візит у відповідь і зустрілася там ще й з Х’юго Барра, який пообіцяв нам подальшу підтримку.

Адміністратори, модератори і члени спільноти разом беруть участь у підтримці користувачів, допомагаючи їм вирішувати технічні проблеми у будь-який час тижня і навіть доби 🙂

Попереду ще дуже-дуже-дуже багато роботи. Ми вже пишемо свої наміри на майбутній рік, і на форумі буде створена для цього окрема тема, де всі зможуть написати свої побажання.

Треба багато працювати, але ми молодці, і все зробимо 🙂

На честь цього ми зробили невеличкий ролик, де розказали про деякі наші досягнення. Ось він:

Коментарі

  1. Василь сказав:

    Користуюся Xiaomi Redmi mi 3s prime уже тиждень дуже за доволений телефон дуже швидкий і продуктивний на свою ціну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.