У нового Redmi буде повний екран? Чутки свідчать про це

26 Вересень 2017

Коментарі:

0
 26 Вересня, 2017
 0

Цього року повний екран на передній панелі смартфона став головним трендом. Преміум-бренди, такі, як Sony, LG, Samsung, Xiaomi, Vivo, Apple, і навіть китайські бренди, які ще вчора були нонеймами, такі як  Doogee, Blueboo і багато інших невідомих нам, вже відмітилися своїми прогресивними моделями смартфонів з повним екраном.

Не будемо забувати, що цю тенденцію започаткувала Xiaomi, вперше у світі випустивши до продажу смартфон з найбільшим співвідношенням площі екрану до площі передньої панелі. Це був Mi MIX.

Але цього року Xiaomi закріпила успіх  із своїм Mi MIX 2, де й застосувала до екрану популярне співвідношення сторін 18:9.

Тепер, коли стався виток інформації про близьку презентацію нового представника бюджетної лінійки Redmi 5 plus, з’явилися чутки про те, що він буде мети повний екран із співвідношенням 18:9.

Засновані ці чутки на повідомленні інсайдера про те, що невелика китайська компанія Tianma готувала дисплеї для моделі Mi Mix 2, але відомий аналітик Pan Jiutang заявив, що Mi MIX 2 не має і не буде використовувати дисплей від Тяньма. Натомість невелика компанія, за чутками, готує дисплеї для наступної моделі Redmi, яка буде використовувати пропорцію 18: 9 і знаходиться у процесі випуску.

(це концепт нового Мейзу, але і новий Редмі може виглядати так).

Якщо це так, то Redmi одразу стане лінійкою з амбіціями преміальності, хоча, тепер повним екраном вже нікого не здивуєш.

Також кажуть, що новий Редмі 5 буде мати дві камери з матрицями Omnivision, як Mi 5x та MiA1. І хоча це малоймовірно, було б цікаво подивитися на такий смартфон до двісті доларів.

Тепер до новин про MIUI.

Нещодавно Xiaomi виклала на Плеймаркет окремий додаток Калькулятор, який одразу отримав велику популярність. І ось ще новина: на Плеймаркеті тепер буде також Mi File Explorer – зручний файловий менеджер.

А умільці з форуму xda-developers портували додаток Mi Camera на кастомні прошивки Lineage та AOSP. Тому радіємо з того, що MIUI долає всі перешкоди до повного панування на Андроїд-смартфонах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.