У MIUI 7 можлива економія трафіку за допомогою Opera Max

20 Серпень 2015

Коментарі:

0
 20 Серпня, 2015
 0

Opera Max – додаток для Андроїд, вироблений норвезькою компанією Opera software. Він покликаний економити трафік не тільки під час серфінгу в Інтернеті за допомогою браузера, але і в кожному додатку. Прошивка MIUI 7 впровадила цей продукт глибоко в систему і практично замінила їм багато функцій додатку Трафік. Тепер весь вхідний трафік може бути стиснутий, використовуючи хмарні сервера Opera або Mi.
В результаті, як обіцяють розробники з Осло і Пекіна, на всіх додатках можна заощадити до 50% трафіку.

Ось приблизно як розподіляється економія в популярних додатках:

Для початку економії потрібно включити режим Data Saver. Opera Max стискає трафік також при використанні Wi Fi, захищених з’єднань (типу Youtube) та ігор.

Русская версия

Opera Max – приложение для Андроид, выпущенное норвежской компанией Opera software. Оно призвано экономить трафик не только при серфинге в Интернете с помощью браузера, но и в каждом приложении. Прошивка MIUI 7 внедрила этот продукт глубоко в систему и практически заменила им многие фугкции приложения Трафик. Теперь весь входящий трафик может быть сжат, используя облачные сервера Opera или Mi.
В результате, как обещают разработчики из Осло и Пекина, на всех приложениях можно сэкономить до 50% трафика.

Вот примерно как распределяется экономия в популярных приложениях:

Для начала экономии нужно включить режим Data Saver. Opera Max сжимает трафик также при использовании Wi Fi, защищенных соединений (типа Youtube) и игр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.