У Mi MIX 2, можливо, з'явиться функція розпізнання обличчя

17 Серпень 2017

Коментарі:

0
 17 Серпня, 2017
 0

Технологія для безпеки смартфонів еволюціонувала від звичайного пароля, до датчика відбитків пальців і, нарешті, розпізнання райдужної оболонки ока. Але ми знаємо, що в технологіях пошук ніколи не зупиняється. Особливо, якщо компанія, що планує першою зробити розпізнання обличчя ідентифікацією власника смартфона, є однією з перших і найуспішніших розробників ПЗ для цього.

Як відомо, науковий відділ Xiaomi давно веде розробки алгоритмів розпізнання облич і їх технологіями користуються визнані виробники ПЗ, а також, спецслужби. Чим іншим можна пояснити візит до керівництва Xiaomi директора ЦРУ США минулого літа?

Тому, логічно уявити, що перший у світі смартфон з розпізнанням обличчя буде Mi, і вірогідно, Mi MIX 2.

Багаторічні партнери Xiaomi, компанія Qualcomm, теж працює над біометричними методами ідентифікації. Це вони винайшли ультразвуковий спосіб зчитування відбитків пальців. Тепер виробник процесорів з Силіконової долини планує оснащувати об’єктиви камер смартфонів технологією зчитування інформації про райдужну оболонку ока.

Звісно, і мейджор-бренди не будуть пасти задніх у цих питаннях.

Як кажуть інсайдери у Xiaomi, система розпізнавання осіб повинна бути готова в четвертому кварталі цього року, як раз вчасно, щоб нею був оснащений новий Xiaomi Mi Mix 2.

Попередні новини також показали, що подібну технологію компанії Apple, будуть підтримувати 3D датчики, що здатні досягти задовільних результатів протягом декількох мілісекунд.

Ця тенденція буде мати великий розвиток завдяки більш широкому використанню смартфонів в повному обсязі, не тільки як засобу комунікацій, а і у бізнесі і засобах безпеки.

До того ж, очікується, що повний екран на передніх панелях смартфонів посяде принаймні половину світового ринку в найближчі роки.
За розрахунками експертів, у 2017 році смартфони з безмежними екранами будуть охоплювати 6% ринку, і очікується, що цей показник виросте до 50% до 2018 року, та досягне 93% до 2021.

Повертаючись до системи розпізнання облич, поки що ніхто не знає рівень точності цієї нової технології, але є чіткі вказівки на те, що на цей раз будуть використовуватися 3D-зображення, а не 2D-фотографії, як це було в минулому.

Тепер залишається питання, хто перший зробить портативний пристрій з системою розпізнання обличчя – Xiaomi, чи один з мейджор-брендів, який залишить амбіціозній китайській компанії роль дешевого наслідувача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.