8 Лютий 2017

Коментарі:

2
 8 Лютого, 2017
 2

Смартфон Redmi pro, незважаючи на всі свої переваги над іншими смартфонами серії Redmi, на жаль, досі вважається моделлю виключно для китайського ринку. Тому сподіватися на глобальну прошивку марно, принаймні, у найближчий час.

Але, завжди є альтернатива. Багато команд роморобів розробляють локалізовані і стабільно працюючі прошивки для цього видатного пристрою.

Гарним прикладом, є балканська команда xiaomi.eu, яка вже багато років тішить користувачів смартфонів Xiaomi якісними локалізаціями. Але, щоб прошити будь-яку неофіційну прошивку, треба, по-перше, розблокувати завантажувач. Це не складна задача, але після розблокування треба прошити зручне рекавері, яке не буде цікавитися цифровими підписами файлів і давати помилку “verification failed”.

Після того, як команда Clockwork Mode змінила рід діяльності, залишилася всім знайома альтернатива від команди Team Win – TWRP рекавері.

Сьогодні ми розглянемо питання, як його прошити на смартфон Redmi pro.

Алгоритм прошивання такий же, як і на всі інші пристрої, тому коротко нагадаємо його.

1. Розблоковуєте завантажувач.
2. Готуєте смартфон. Заходите у Налаштування-Про пристрій, натискаєте 8 разів на версію прошивки, доки не з’явиться напис про те, що ви здобули права розробника.
Далі йдете до налаштування-Додатково-Розробникам і там вмикаєте Налагодження по USB.

3. Встановлюєте на комп’ютер ADB драйвери. adb-setup-1.4.2

4. Завантажуєте TWRP рекавері для Redmi Pro.  twrp

5. Розпаковуєте архів з рекавері у теку ADB. (файл twrp.img повинен бути у теці ADB).

6. З’єднуєте смартфон з комп’ютером.

7. У провіднику комп’ютера клікаєте правою кнопкою миші на вільному просторі, щоб викликати контекстне меню провідника. Там обираєте “відкрити командне вікно”. В ньому пишете: adb reboot bootloader і натискаєте Enter.

Смартфон повинен перейти у стан фастбут (Кроль Мі лагодить Андроїд).

8. Пишете у консолі: fastboot flash recovery twrp.img і натискаєте Enter. Процес відбувається за лічені секунди.
9. Пишете fastboot reboot, натискаєте на смартфоні кнопку Гучності вгору і натискаєте Enter. утримуйте кнопку Гучності доки не завантажиться нове рекавері.

10. Якщо рекавері завантажилося англійською чи китайською мовою, треба перемикнути його на зрозумілу вам. Для цього натискаємо на екрані другу кнопку знизу у другій колонці.

У верхньому рядку натискаєте на зображення земної кулі і обираєте мову.

Далі все буде зрозуміло.

Перед тим, як перезавантажити смартфон, треба вирішити, чи дозволити рекавері модифікувати розділ пам’яті. Від цього залежить, чи залишиться це рекавері при оновленні прошивок, але, в той же час, чи будуть ваші прошивки оновлюватися по повітрю.

Так чи інакше, але треба зробити ще один крок – вимкнути dm verity. Це робиться у Додаткових налаштуваннях Advance setting — Disable dm-verity.

Після цього перезавантажуйте смартфон, якщо треба прошити прошивку, треба знову увійти до режиму рекавері і обрати кнопку Встановити, або Install, при цьому не вмикайте Перевірку zip файлів.

Коментарі

  1. Володимир сказав:

    Архів з TWRP просить пароль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.