27 Січень 2020

Коментарі:

0
 27 Січня, 2020
 0
TWRP-Xiaomi-Redmi-3S-Redmi-4A
Категорія: Новини

Як сповіщає офіційний сайт рекавері TWRP, ентузіасти портували програму на смартфони Xiaomi Redmi Note 8 Pro та Mi A3.

Рекавері TWRP дозволяє керувати багатьма функциями смартфона на низькому рівні без завантаження ОС. Наприклад, змінювати або форматувати розділи флеш-пам’яті, прошивати кастомні прошивки з різними параметрами, керувати файловою системою і даними на смартфонів без завантаження операційної системи тощо.

Ще буквально декілька років тому назва TWRP на цьому сайті згадуквалася мало не у кожній статті чи новині, тому що цей інструмент дуже допомагав прошивати оновлення прошивок і виправляти помилки, а також “реанімувати” смартфон, що майже перетворився на “цеглинцу”.

Після того, як Xiaomi заблокувала завантажувач і заборонила національним командам локалізаторів створювати кастомні прошивки, таким чином позбавивши наш і подібні сайти сенсу існування, значення рекавері значно впало в очах пересічних користувачів, а багато хто з них і не знає що це таке.

Тим не менше, це і сьогодні є зручним інструментом, який потрібно мати на випадок негараздів зі смартфоном після оновлення.

Завантажити TWRP рекавері для Mi A3 та Redmi Note 8 Pro можна за посиланнями.

Але цього замало. Ця програма працює лише тоді, коли встановлена на смартфоні ДО настання негараздів.

Як розблокувати завантажувач та прошити TWRP на смартфони Xiaomi я розкажу завтра (для початку, треба згадати, як це робиться :).

До речі, на сторінках за посиланнями є коротка інструкція англійською мовою, тому можна не чекати на наші інструкції, а вже зараз прошити TWRP рекавері на Redmi Note 8 Pro та Mi A3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.