Трьохгвинтовий дрон від Yi - ще один у сімействі Xiaomi

31 Серпень 2016

Коментарі:

0
 31 Серпня, 2016
 0

Компанія Yi Technologies, яка створила сімейство камер, серед яких є  і екшн камери, і камери спостереження, і навіть відео реєстратори, продовжує відбирати лаври першопроходців у головного конкурента – GoPro. Остання не тільки програла боротьбу за місце головного відеопартнера Google, але й запізнилася з новинками. В той час, коли американська компанія лише обіцяла камеру 5-го покоління і дрон Карма до неї в додаток, китайські партнери Xiaomi уже відзначилися камерою Yi 4k Sport Camera, а тепер презентували дрона, який здатен нести цю камеру і керувати нею.

Yi Erida drone

Особливість цього літального пристрою у тому, що він має три гвинти. Ця незвичайна для дронів конструкція і легкий та міцний корпус з карбонових волокон дозволяють дрону, який отримав назву Yi Erida drone, літати із швидкістю до 120 км/г. У повітрі трикоптер від YI може знаходитися до 40 хв, що перевершує результати майже усіх наявних коптерів.

Крім того, два з трьох його “крил” обертаються навколо своєї вісі, що дозволяє коптеру бути компактним.

Родзинкою пристрою є система управління камерою Yi 4K Sport Camera. Спеціальна головка для камери має щонайменше два мікродвигуни, які дозволяють камері обертатися у двох площинах.

Yi Erida drone

Управління дроном і камерою відбувається із смартфону за допомогою додатку для MIUI.

Протягом року цей дрон брав участь у краудфандінгової кампанії, де його ціна для бекерів була оголошена у розмірі 500 доларів. Але після початку виробництва він може коштувати і в два рази дорожче. Авторитетний ресурс CNET.com, де були опубліковані фотографії і рендери пристрою, припускає ціну до 1500 доларів.

Yi Erida drone Yi Erida drone Yi Erida drone Yi Erida drone Yi Erida drone Yi Erida drone Yi Erida drone Yi Erida drone Yi Erida drone Yi Erida drone Yi Erida drone Yi Erida drone Yi Erida drone Yi Erida drone

Про початок продажів поки що нічого не відомо, але це має статися найближчим часом, бо літо вже закінчилося і пристрої для активностей на вулиці будуть втрачати популярність.

Але для компанії Xiaomi і її партнерів немає поганої погоди, тому сьогодні вони презентували – пилосос. І не простий, а автоматичний. Майже як Пекмен, якого дуже дотепно розмістили на анонсовому зображенні.

mi robot vacuum

Обговорення новини – на форумі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.