Таємниці Redmi K30 майже розкрито

3 Грудень 2019

Коментарі:

0
 3 Грудня, 2019
 0
Категорія: Новини

Як стало відомо від очільника бренду Redmi Лу Вейбиня, презентація останнього смартфона корпорації Xiaomi цього року відбудеться 10 грудня.

Буквально вчора в мережі розповсюдилися фотографії та рендери майбутнього флагмана бюджетного бренду.

З них ми дізналися, що блок основної камери буде схожим за дизайном на виріб Huawei. Ідея робити навколо камер круг, що відбиває світло на об’єкт зйомки – це дуже дотепно, але так користуватися чужим дизайнерским рішенням якось не дуже.

Так чи інакше, камера Redmi K30 буде складатися з чотирьох модулів: головний буде мати роздільну здатність 64 Мп, на новому сенсорі Sony 686 розміром 1/1,73 дюйма, ширококутовий об’єктив на 8 Мп сенсорі, телеоб’єктив з 5 Мп сенсором та макромодуль 2 Мп.

Також ми вже знаємо, що в цьому смартфоні буде дві селфі-камери у подвійному отворі у дисплеї. Відомо про роздільну здатність камери 32 Мп. Мабуть, інша камера буде далекоміром для створення портретів з розмиттям фону.

Досі точаться суперечки з приводу платформи, на якій створено цей смартфон. Судячи з дати презентації смартфона і майбутньої презентації нових продуктів Qualcomm, що також відбудеться днями, скоріше за все, саме Smapdragon нової версії стане серцем флагмана Redmi. Хоча, кажуть, що MTK теж має шанси пристроїти свою продукцію у перспективний девайс.

Ще один секрет виявився буквально вчора. На знімку бокової грані Redmi K30 можна побачити боковий сканер відбитків пальців.

Навіщо робити таку маркетингову революцію, якщо дисплей дозволяє використати сканер відбитків під екраном, невідомо.

Ми поки що мало знаємо про характеристики екрану та варіації наборів пам’яті, а, відповідно, і цін на нову популярну модель.

Дочекаємось наступного вівторка і все стане зрозуміло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.