Таємничий StRaKz: ще один смартфон на 625 або реальна новинка?

17 Травень 2018

Коментарі:

0
 17 Травня, 2018
 0
Категорія: Новини

Майже одночасно Xiaomi закрила всі цінові ніші в своєму пулі смартфонів. І представлений вчора в Україні Redmi Noted 5, і Redmi S2, представлений в Індії під назвою Y2, створили сенсацію в нижньому ціновому сегменті, який найбільш люблять економні користувачі.
Здавалося б, можна почекати пару тижнів до анонса MI 7 (або 8) і тільки відвантажувати смартфони для всіх категорій і гаманців.
Але все не йметься маркетологам Xiaomi, або Qualcomm випустив занадто багато процесорів Snapdragon 625, і тепер їх доводиться розпродавати під будь-яким приводом.
Так чи інакше, але, очевидно, став реальністю ще один смартфон Mi на 625-му дракончику.
Він має кодову назву StRaKz. Можливо, в цьому є особлива іронія. Страксом звали безстрашного воїна з планети Сантор з серіалу «Доктор Хто», що воював на боці людей.


І якщо серіальний герой був забавним і дуже виділявся серед людей, то ще один смартфон на Snapdragon 625 з 4 ГБ оперативної пам’яті – це ще одне бюджетне рішення на платформі випуску 2016 року.
Очевидно, це буде ще один смартфон з лінійки Redmi. Можливо, спеціальна версія для якогось локального ринку, адже зараз Xiaomi активно завойовує Європу.

До того ж, це не єдина новинка, що з’явилася на сайті синтетичних тестів. Є ще Xiaomi E6, Xiaomi Cactus та Xiaomi Cereus. Це можуть бути модифікації Mi 5X, а можуть бути локальні версії Redmi 5.

Так чи інакше, почекаємо до реального анонсу цих пристроїв і, сподіваємося, ці смартфони стануть останнім на найпопулярнішій, але вже застарілій процессорной системі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.