Сяомі-Україна допомагає рятувати життя

8 Січень 2016

Коментарі:

0
 Січень 8, 2016
 0

Різдво – час здійснення див, в які хочеться вірити навіть скептикам. І щоб чудеса траплялися, потрібно докладати зусиль не лише у свято, але і копітко працювати кожен день. Компанія “Сяомі-Україна” постійно спрямовує частину прибутку від продажів пристроїв Xiaomi в Україні на допомогу тим, хто не може сам подбати про себе – немовлятам і дітям з важкими захворюваннями.

У Різдво компанія вирішила підтримати “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології” НАН України, зробивши значний внесок в придбання дуже важливого пристрою – лампи для фототерапії, яка допомагає вилікувати жовтяницю у недоношених немовлят і тим самим, підвищує їх шанси на виживання.

У цьому компанії “Сяомі-Україна” допомогли всі покупці техніки Xiaomi в магазинах компанії, за що їм величезне спасибі! Компанія “Сяомі-Україна” буде вдосконалювати обслуговування покупців і турботу про фанів продукції Xiaomi і прошивки MIUI.

За минулий рік компанії і команді сайту MIUI.UA вдалося локалізувати понад півтори сотні інструкцій користувача продукції Xiaomi, вирішити тисячі проблем, що виникали у користувачів, створити повноцінний авторизований сервіс-центр і організувати його роботу в регіонах.

Ми готові розвиватися далі і вітаємо збільшення армії фанів MIUI в Україні. Адже, чим більше вас, тим більше ми разом можемо зробити для вас, зокрема, тим більше шансів на порятунок життів маленьких українців.

У Різдво дива повинні траплятися.

Вся наша команда ще раз вітає вас з минулими святами і з новими силами вступає в новий робочий рік. Нехай він буде ще кращім, ніж минулий.

Русская версия

Comments are closed.

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!