Сяомі-Україна допомагає рятувати життя

8 Січень 2016

Коментарі:

0
 8 Січня, 2016
 0

Різдво – час здійснення див, в які хочеться вірити навіть скептикам. І щоб чудеса траплялися, потрібно докладати зусиль не лише у свято, але і копітко працювати кожен день. Компанія “Сяомі-Україна” постійно спрямовує частину прибутку від продажів пристроїв Xiaomi в Україні на допомогу тим, хто не може сам подбати про себе – немовлятам і дітям з важкими захворюваннями.

У Різдво компанія вирішила підтримати “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології” НАН України, зробивши значний внесок в придбання дуже важливого пристрою – лампи для фототерапії, яка допомагає вилікувати жовтяницю у недоношених немовлят і тим самим, підвищує їх шанси на виживання.

У цьому компанії “Сяомі-Україна” допомогли всі покупці техніки Xiaomi в магазинах компанії, за що їм величезне спасибі! Компанія “Сяомі-Україна” буде вдосконалювати обслуговування покупців і турботу про фанів продукції Xiaomi і прошивки MIUI.

За минулий рік компанії і команді сайту MIUI.UA вдалося локалізувати понад півтори сотні інструкцій користувача продукції Xiaomi, вирішити тисячі проблем, що виникали у користувачів, створити повноцінний авторизований сервіс-центр і організувати його роботу в регіонах.

Ми готові розвиватися далі і вітаємо збільшення армії фанів MIUI в Україні. Адже, чим більше вас, тим більше ми разом можемо зробити для вас, зокрема, тим більше шансів на порятунок життів маленьких українців.

У Різдво дива повинні траплятися.

Вся наша команда ще раз вітає вас з минулими святами і з новими силами вступає в новий робочий рік. Нехай він буде ще кращім, ніж минулий.

Русская версия

Рождество – время чудес, в которые хочется верить даже скептикам. И чтобы чудеса случались, нужно прилагать усилия не только в праздник, но и кропотливо работать каждый день. Компания “Сяоми-Україна” постоянно направляет часть прибыли от продаж устройств Xiaomi в Украине на помощь тем, кто не может сам позаботиться о себе – младенцам и детям с тяжелыми заболеваниями.

В Рождество компания решила поддержать “Институт педиатрии, акушерства и гинекологии” НАН Украины, сделав значительный вклад в приобретение очень важного устройства – лампы для фототерапии, которая помогает вылечить желтуху у недоношенных младенцев и тем самым, повышает их шансы на выживание.

В этом компании “Сяоми-Україна” помогли все покупатели техники Xiaomi в магазинах компании, за что им огромное спасибо! Компания “Сяоми-Україна” будет совершенствовать обслуживание покупателей и заботу о фанах продукции Xiaomi и прошивки MIUI.

За прошедший год компании и команде сайта MIUI.UA удалось локализовать более полутора сотен пользовательских инструкций продукции Xiaomi, разрешить тысячи проблем, возникавших у пользователей, создать полноценный авторизованный сервис-центр и организовать его работу в регионах.

Мы готовы развиваться дальше и приветствуем увеличение армии фанов MIUI в Украине. Ведь, чем больше вас, тем больше шансов на спасение жизней маленьких украинцев.

В Рождество чудеса должны случаться.

Вся наша команда еще раз поздравляет вас с прошедшими праздниками и с новыми силами вступает в новый рабочий год. Пусть он будет еще лучше, чем прошедший.

Comments are closed.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.