Сяомі Україна долучається до програми Xiaomi Trade-In

14 Листопад 2016

Коментарі:

4
 Листопад 14, 2016
 4

Технічний прогрес з ринком підштовхують один одного і промисловість виготовляє безліч нових пристроїв, щоб задовольнити попит. Але ж пристрої дуже швидко становляться минулим. Нові процесори, нові об’єми пам’яті, графічні прискорювачі, технології матриць екранів і матеріалів корпусів змінюють нашу уяву про оптимальний пристрій для користування і викликають бажання купити щось новеньке. Але ж що робити із старими пристроями? Звісно, можна створити вдома музей раритетів мобільного зв’язку, але не треба забувати, що старі пристрої наповнені деталями, які мають досить шкідливих речовин.Тому їх не можна викидати просто у смітник, коли музей набридне.

Тому компанії, які піклуються про споживачів своїх пристроїв, створюють програми утилізації. Частіше за все – це програми Trade-In.

Це означає, що ви можете принести свій старий смартфон і отримати знижку при придбанні нового. Тепер до програми Xiaomi Trade-In приєдналася і компанія Сяомі Україна.

Звісно, у програми є чимало умов, і зараз ми про них розкажемо.

Mi-Trade-In надає можливість обміну власникам техніки Mi (смартфонів / планшетів) старого пристрою Xiaomi на нове.
Таким чином вам не варто турбуватися про утилізацію або продажу старого гаджету, а новий ви зможете придбати в Сяомі Україна зі знижкою (розмір знижки визначається в Сервісному Центрі компанії на підставі стану вашого пристрою).
Увага: ваш Mi смартфон/планшет повинен бути в робочому стані.

Для того, щоб почати процедуру, треба зайти на спеціальний сайт. Далі на нього ще будуть посилання, тому дочитайте правила до кінця.

Правила участі в програмі

Стати учасником програми Trade-in може особа, яка досягла повноліття, при наявності паспорта та ідентифікаційного номера. У разі якщо стать пред’явника вищевказаних документів не відповідає статі особи, на яку видано дані документи і/або особи, зазначені в даному паспорті і довідці, різні, і/або зовнішність особи, яка надає документи, не збігається із зовнішністю людини, що зображена в паспорті , працівник магазину відмовляє пред’явнику таких документів в участі в програмі обміну. Програма обміну діє при купівлі товарів і послуг за готівковий розрахунок.

Старе обладнання повинно бути:
– В робочому стані;
– Не мати слідів пошкодження рідиною (слідів корозії), тріщин, сколів, які порушують цілісність апарату;
– Без виламаних/непрацюючих кнопок, виламаних роз’ємів для зарядки пристрою – без встановленої блокування одного оператора зв’язку;
– Не перебувати в розшуку;
– Без встановлених паролів і кодів на обладнанні.

Огляд старого обладнання здійснюється безпосередньо працівниками сервісу при зверненні клієнта, висновок про відповідність старого обладнання умовам даної програми співробітник сервісу приймає одноосібно. Претензії з приводу зазначеного вище висновку про відповідність / невідповідність старого обладнання умовам програми організатором не приймаються.
У разі, якщо вартість покупки учасника дорівнює або менша за суму знижки, на яку він має право згідно умов даних правил, учасник оплачує за досконалу покупку 0,01 грн. При цьому різниця у вартості покупки і знижки учаснику акції не виплачується, не компенсується і не може бути використана останніми для здійснення подальших покупок або передана третім особам.

Тож навіщо зберігати дома купу електронного мотлоху – треба обміняти його на нові пристрої по програмі обміну продуктів Xiaomi Trade-In в Україні.

Коментарі

 1. Витман сказав:

  Что значит -сертифицирован в Украине?Сяоми разве имеет офдилеров в Украине?И маловато оцениваете,я понимаю хотите заработать,но не настолько же.

  • Юрий сказав:

   на чем заработать? на утилизации? поставщиков официальной продукции имеет.

   • Oleksii сказав:

    Я тоже не знаю, на чем зарабатывают в trade-in, но… Тот же Цитрус за Mi3 дает 2500, у вас 1500 с копейками…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.