Свято Xiaomi в Україні: нові магазини і плани

7 Квітень 2017

Коментарі:

2
 Квітень 7, 2017
 2
Категорія: Новини

Вчора в Києві разом з усіма шанувальниками продукції Xiaomi ми відсвяткували черговий день нарождення компанії. У мережі магазинів компанії Сяомі Україна для всіх покупців була влаштована лотерея, де можна було виграти знижки, гаджети, і навіть великі призи.

А у першому в Україні суспільному просторі Mi Home&Service, який знаходиться на третій лінії ТРЦ “Городок”, відбулася зустріч IT-журналістів з топ-менеджментом Сяомі Україна.

Журналісти порталів і видань про гаджети ознайомились з найширшим в Україні асортиментом пристроїв екосистеми Мі, що є у наявності в одному магазині, і поспілкувалися з
топ-менеджерами компанії про майбутнє.

 

З цієї бесіди ми дізналися, що компанія Сяомі Україна не зупиняється на досягнутому і відкриває нові магазини і сервісні центри. І, як підтвердження тому, вчора відкрився новий магазин екосистеми Мі у Харкові у ТРЦ “Французький бульвар”.

В планах компанії відкрити ще декілька просторів у форматі Mi Home&Service у Києві і інших містах України, і продовжити це у наступному році.

Компанія Сяомі Україна разом із офіційною фан-спільнотою MIUI веде велику роботу по локалізації продуктів, поширенню підтримки і підвищенню якості сервісного обслуговування. До речі, більше ні один з продавців продукції екосистеми Mi в Україні, окрім партнерів Сяомі Україна, не поспішає зробити сертифіковані сервіс-центри для цієї продукції.

Працівники IT-преси пригостилися китайським традиційними ласощами, потримали у руках найновіші Мі-гаджети і так разом з нами відсвяткували день народження Xiaomi.

Від себе скажу, що магазин дуже крутий, всім обов’язково треба там побувати. Він знаходиться на третій лінії ТРЦ Городок біля гіпермаркету Фоззі (вхід у крило або з вулиці з боку мосту на Богатирську, або з Фоззі, де лінія кас).

 

Коментарі

 1. Юрко сказав:

  Юрій, зробіть окрему сторінку з графіком оновлень для xiaomi
  та й всім буде видно коли має бути оновлення, які плануються на який час, на які апарати вже не буде оновлень

  • Юрий сказав:

   оновлення відбуваються за единим графіком: у середу анонс девелоперських прошивок, у п’ятницю – загальний реліз. стабільні виходять як їм заманеться і ніхто про них не попереджає.
   взагалі, в Сяомі багато робиться по факту, якщо і є якісь плани – вони таємниця для загалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.