Стабільна версія MIUI 8 з'явиться у серпні

28 Червень 2016

Коментарі:

10
 28 Червня, 2016
 10

Компанія Xiaomi планує зробити першу стабільну версію MIUI 8 лише у серпні. Дата релізу поки що невідома, але сподіваємось, що це трапиться цього року. Для користувачів стабільних прошивок вже завтра обіцяють перехідну прошивку MIUI 7.5, в якій будуть деякі елементи нової.

Щодо глобальної версії, ми знаємо, що йде її тестування, але коли вона з’явиться, ніхто з розробників не каже.

Тому треба ще почекати.

Треба зауважити, що 8-ма версія MIUI показала себе дужєе непогано, як для девелоперської версії, і окрім бага з калькулятором, всі інші були доволі невеликими.

Ще одне важливе питання – чи буде стабільна MIUI 8 заснована на Андроїд 6, яке хвилює майжу усіх, теж залишається без відповіді.

Коментарі

 1. Mukola сказав:

  Буде miui 8 на redmi note 3 pro??

  • Юрий сказав:

   обязательно должна быть. а разве беты нет для него? я вижу что китайская девелоперская есть.
   http://en.miui.com/download-301.html#439

  • Андрій сказав:

   Вже прийшло оновлення на сиартфон Redmi Note3Pro Qualcomm по Ота глобальна стабільна я вжє сьогодні оновився тільки що алетільки оболонка змінилась на MIUI. V. 8 андроїд версія не змінилась як була лолліпоп 5.1.1 так і залишилась не оновилась версія андроїд до 6.0 Маршаллоу.

  • Андрій сказав:

   Вже прийшло оновлення на сиартфон Redmi Note3Pro Qualcomm по Ота глобальна стабільна я вжє сьогодні оновився тільки що алетільки оболонка змінилась на MIUI. V. 8 андроїд версія не змінилась як була лолліпоп 5.1.1 так і залишилась не оновилась версія андроїд до 6.0 Маршаллоу. Mukola

 2. Андрій сказав:

  Доброго вечора Юрію, мені вжє сьгодні вечорм потйшло повідомлення на мій смартфон Xiaomi Redmi NOTE 3PRO 32GB вийшла нова прошивка по ОТА я взяв і оновився оболонка змінилась га MIUI V. 8 алє ж чому версія анройда не змінилась як була 5.1.1 Lollipop так і залишилась а не змінилась версія до 6.0 Маршаллоу? Чому розробники не змінили версію андройда до 6.0? Чи вони пізніше змінять з слідующим оновлення? Будь ласка напишіть мені. Мені дуже важлива ваша відповідь . Прочитайте будь ласка моє повідомлення сьогодні якщо ви не будете дужє зайнятий.

  • Юрий сказав:

   на цій прошивці версія не змінилася. але можливо нові смартфони, в числі яких і ваша модель таки перейдуть на андроїд 6. коли – невідомо.

 3. Андрій сказав:

  Доброго вечора Юрію, коли вже обнвиться мій планшет Xiaomi Mi Pad 16GB першого покоління до MIUI V.8.0 стабільна ? Вже давно не було нової прошивки, остання поршивка в мене на данний момент стоїть MIUI V.7.5.2.0 стабільна. Скільки ще осталось чекати коли вже можна оновити свій планшет ? Скільки ще осталось чекати коли вже поршивка вийде з бета тестування і вже стане повна стабільна поршивка MIUI V.8 , ще таке питання оновиться тільки оболонка до MIUI V.8 чи ще і операційна система оновитися на планшеті до версії 6.0 Marshallow ? Напишіть мені будь ласка. Мені дуже важлива ваша відповідь. Прочитайте будь ласка мое повідомлення.

 4. Андрій сказав:

  Юрію зрозуміло буду чекати коли з’явиться, тоді і оновлюється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.