Способи вирішення проблеми Can't verify update

10 Січень 2018

Коментарі:

0
 10 Січня, 2018
 0

Дуже часто при оновленні прошивок, особливо, глобальних, користувачі отримують сповіщення “Can’t verify update” від додатку оновлення. Зазвичай ця проблема вирішується прошивкою TWRP рекавері і вимкненням в ньому перевірки архіву перед прошивкою, або прошивкою через фастбут програмою Mi Flash.

Але, є дещо інші рішення, навіть без перезавантаження смартфона. Розглянемо їх і випробуємо на наступному оновленні.

Помилки Can’t verify update мають різні причини, які пишуться під сповіщенням. Часто буває помилка завантаження прошивки з серверів оновлення. Для цього треба правильно обирати регіон. На жаль, Україна, як і інші країни Східної Європи для Xiaomi є великою білою плямою, тому сервери часто не відповідають запитам з українських IP-адрес. Треба або змінити регіон на Індію, або Китай, або скористатися VPN.
Це ж треба зробити, якщо провайдер з якихось причин блокує китайський трафік (таке буває, і не у одного користувача).
1. Ось як виглядає помилка з причини невірного регіону.

Щоб налаштувати VPN треба знайти безкоштовний сервіс, такий ,як наприклад, цей і взяти звідти потрібну адресу сервера. Або скористатися одним з додатків, наприклад, Tunnel Bear, або Hola.

Потім у Налаштуваннях знайти пункт VPN, увімкнути його і заповнити необхідні поля.

2. Інша причина, це невідповідність завантаженого оновлення існуючій прошивці. Наприклад, може завантажитися інкрементне оновлення, і з якихось причин, оновлення не відбудеться, тому що прошивка “не впізнає” оновлення.
Для цього можна спробувати завантажити оновлену прошивку цілком, і оновити.

Треба зайти до додатку Оновлення і натиснути на “Три крапки” меню. Там обрати пункт “Завантажити повну прошивку”. Потім повернутися у головне вікно додатку і перезавантажити смартфон.

Інші причини помилки Can’t verify update та їх вирішення.

3. Помилка неофіційної прошивки. Напис виглядає так: It’s not allowed to upgrade to unofficial ROM package.

Це відбувається, коли ви намагаєтесь прошити перекладену прошивку з одного з фан-сайтів, або прошивку від продавця, чи невідомого походженння. Вирішення цієї проблема одне – TWRP-рекавері, або прошивка через фастбут. Не забувайте, що завантажувач повинен бути розблокований, а також треба зробити бекап і очищення перед прошивкою такої прошивки.

4. Зміна типу прошивки. Сповіщення виглядає так: You’re allow to flash the newest/latest Stable Version published by MIUI forum from developer Version Only.

Це відбувається, коли ви намагаєтесь прошити Стабільну прошивку на Девелоперську і навпаки, і є конфлікт версій. Для вирішення проблеми треба завантажити потрібну прошивку з офіційного форума. При переході на стабільну прошивку, завантажувач повинен бути розблокований. Бажано зробити очищення.

5. Намагання прошити бета-версію прошивки. Сповіщення виглядає так: ROM is in Beta Testing, make sure you have signed in with a beta autorized Xiaomi account.

Для прошивки такого типу прошивки ви повинні бути членом команди бета-тестерів і авторизовані у Мі-акаунті. Розповсюдження бета-версій прошивок є незаконним і винні можуть бути заблоковані на форумі а їх Мі-акаунти вимкнені.

6. Прошивання з апгрейдом ОС Андроїд. Сповіщення звучить так: Current Android Version is Different from that in the Recovery.

Ця помилка відбувається, коли ви оновлюєтесь на прошивку іншого типу (стабільну на девелоперську, або навпаки) з оновленням Android. Виникає конфлікт версій і прошивка не відбувається.

Для вирішення проблеми можна спробувати завантажити повне оновлення, як описано на початку статті, або зробити, як пишу додаток і оновити прошивку через фастбут.

Завантажувач повинен бути розблокований, треба зробити бекап і очищення перед прошивкою.

Сподіваємось, ці поради допоможуть при наступній прошивці оновлення.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.