Список пристроїв, що отримають MIUI 10

20 Квітень 2018

Коментарі:

11
 20 Квітня, 2018
 11
Категорія: Новини

Як відомо, прошивка MIUI оновлюється щороку. Традиційно, реліз нової версії відбувається у серпні, а оновлення прошивки модельного ряду триває до кінця року.
Цього року світ побачить MIUI 10.
Ще невідомо навіть приблизно, які інновації будуть у новій версії, але можна припустити, що в ній буде більш розвинуті можливості штучного інтелекту, взаємодії з пристроями Інтернету речей та доповненої реальності.
Будемо сподіватися, що якось вдасться вирішити проблему збереження заряду батареї. Хоча, тут питання риторичне: користувачі деяких “просунутих” смартфонів вже звикли заряджатися раз на день і вважають це нормою.

Але, ми про наші смартфони.
Команда розробників MIUI почала роботу над новою версією, і оприлюднила попередній список пристроїв, що будуть підтримувати цю прошивку.

Тепер ми знаємо, що точно будуть підтримувати MIUI 10 такі моделі смартфонів Xiaomi:
Mi 6, Mi 5 / 5s / Plus, Mi 4, Mi 3, Mi 4S, Mi 4c, Mi Mix, Mi Mix 2, Redmi Y1 / Lite, Mi Note 2, Mi Note 3, Redmi Note 3 / Pro, Redmi Note 4 / 4X, Redmi 5A, Redmi Note 5A, Mi 5X, Mi Max, Mi Max 2, Redmi 4 / 4X, Redmi 4A, Redmi 3 / 3s / Prime, Redmi Pro, Redmi 3x та Mi Pad 3.

Але ж, цього року з’являться і аутсайдери, вперше за історію прошивки деякі пристрої не будуть більше підтримуватися розробниками компанії.

Список смартфонів, які НЕ отримають оновлення версії MIUI:
Mi 2 / 2S, Mi Note, Mi 4i, Redmi Note 4G, Redmi 2, Redmi 2 Prime. І, звісно, перші версії Mi та Redmi.

Це логічно, у цих смартфонів апаратна частина вже не відповідає сучасним вимогам. Але дивно бачити у списку Mi 4i, а також дуже шкода Mi Note. Це був прекрасний смартфон.

Чекаємо на подальші новини про прошивку MIUI 10, а вони почнуть з’являтися десь у червні-липні.

Коментарі

 1. Андрей сказав:

  Непонятно по поводу redmi 4 prime. Она будет для них или нет?

  • Дмитро сказав:

   Miui 10 на Redmi 4 Prime буде.
   Це мені таке відповіли на форумі Miui.

  • Oleksii сказав:

   Думаю, под Redmi 4 имелось в виду и prime. Аппарат достаточно свежий, должны обновить.

  • Евгений сказав:

   А толку? Являюсь обладателем данного аппарата. Ждал MIUI 9 на Android 7. Вышло обновление прошивки. Почитал форум 4PDA. Прошивка “кривая”, да еще и на старом Android 6. Обновление до MIUI 9.5 особенных изменений не принесло, и судя по отзывам, проблем меньше не стало. В результате остался на MIUI 8.5, которая, благо, работает довольно стабильно. Довольно обидно, при том, что аппарат не старый, да и работает на той же платформе, что и Redmi Note 4, который получил Android 7.

   • Юрко сказав:

    На MIUI 9.5 в мене все стабыльно працює, жодних проблем не виникає.
    Єдине, що лишили 6 Андроїд. Але це зрозуміло, бо всі пристрої, що для китаю лишились на 6.0.

    • Евгений сказав:

     Значит Вам повезло, по сравнению с другими пользователями, которые получили кучу “багов” с новой прошивкой. Я бы не сказал, что данный аппарат выходил для китайского рынка. Аппараты которые “заточены” под китайцев, не получают глобальные версии прошивок. А вот Android 7 на MIUI 9 выглядит очень интересно (даже чисто визуально), и очень жаль, что наш аппарат лишился этого.

 2. Паша сказав:

  Надіюся, що згодом Redmi 3s оновиться до андроїда 7. Цей апарат підтримує і андроїда 8, 7. Тому я вважаю, що Xiaomi повинні зробити андроїд 7. Якщо мій смартфон відключать повністю від оновлень, я сам буду його оновлювати на кастомні прошивки.

 3. Artem сказав:

  А MIUI 10 получит Xiaomi redmi note 5A/prime?

 4. Anonim сказав:

  Буде на Redmi 4A?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.