Спільнота фанів Xiaomi чекає на Redmi pro 2

31 Січень 2017

Коментарі:

2
 31 Січня, 2017
 2

На тлі новорічної тиші у новинах з Піднебесної стали з’являтися різноманітні другорядні фейки, що не стосуються флагманів. Ось дійшла черга і до чудового смартфону, який обходять увагою ньюзмейкери – Redmi pro.

Цей експериментальний флагман бюджетної лінійки, що перевершує за своїми показниками деякі топові моделі конкурентів дочекався пророцтва інсайдерів Xiaomi.

Один з цих мережевих героїв – KJuma виклав чи слайд з презентації, чи рекламний буклет нової версії цього пристрою під назвою Redmi pro 2.
Зазначено, що цей смартфон буде засновано на процесорі Snapdragon 660 і він буде мати дві задні камери, одна з яких буде побудована на матриці Sony IMX362.

Але зображення нового смартфону дуже сумнівне. По-перше, сенсор відбитків пальців у Redmi pro розташований на передній панелі. По-друге, чому одна з камер на задній панелі уявного пристрою заліплена? Чи то сенсор відбитків? Тоді де друга камера? І чому спалах розташований ПІД єдиною камерою, коли повинен бути НАД, або поруч?

І використання процесора середньої категорії входить у протиріччя з топовим процесором Helio X25 в існуючої моделі. Також, камера з роздільністю у 12 МП, хоча і з прогресивною матрицею з великими пікселями, виглядає гірше, ніж 13 МП на обох камерах зараз.

До того ж, Лей Цзюнь у великій статті про філософію Redmi 2.0, яка стосувалася Redmi pro, казав, що цей недорогий, але топовий смартфон буде зроблено для китайських споживачів. Тому процесор Snarpdragon йому не потрібний, тому що у Китаї він може бути з процесорами МТК і навіть власними процесорами Xiaomi.

Тож, ми бачимо явний фейк.

Але він каже нам про те, що інтерес до цього смартфону є, і він розповсюджується за межі Китаю.

Redmi pro продається у магазинах компанії Сяомі Україна і за своїми властивостями випереджає всі смартфони Redmi, при тому, що коштує лише на 50 доларів більше ніж Redmi note 4. Тому і в Україні вже багато людей встигли долучитися до армії фанатів цього смартфону. Тому і вони мріють про продовження цієї серії.

Коментарі

  1. M сказав:

    Хотілося би отримати більш стабільну прошивку, коли порадуєте буду вдячний як і всі користувачі Redmi PRO. Плідної ВАМ праці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.