Спеціальне видання Mi 9 SE Brown Bear edition

3 Квітень 2019

Коментарі:

0
 3 Квітня, 2019
 0
Категорія: Новини

Компанія Xiaomi уклала угоду з японською Line Corporation, яка зробила популярний месенджер Line щодо використання персонажів Line Friends.

І першим результатом цього співробітництва стала спеціальна версія новітнього Mi 9SE. Вона присвячена Брунатному Ведмедику – одному з аватарів додатку Line.

Спецверсія відрізняється від звичайного Mi 9SE тільки дизайном та комплектацією. Смартфон, як і його звичайна модель, має ті ж характеристики.

Mi 9SE Brown Bear Edition має спеціальне пакування, з зображенням ведмедика, він також зображений на задній панелі смартфона.

У комплект входять Powerbank, спеціальна карта для гравців у настільні ігри, наліпка та чохол-бампер. Також у коробці є маленька книжка з розповіддю про персонажа.

На смартфон встановлено спеціальну тему MIUI, де, окрім шпалер та іконок, є і додаток Line, що став джерелом цієї версії.

Купити цей смартфон можна тільки у Китаї, але колекціонери можуть придбати його в олнайн-магазинах, але користуватися лише англійським інтерфейсом MIUI.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.