Сьогодні Windows 10 прийшла на Mi 4

1 Червень 2015

Коментарі:

1
 1 Червня, 2015
 1

Софтверний гігант Microsoft дійсно має труднощі із своєю мобільною операційною системою. Щоб врятувати від повного виштовхування більш функціональними конкурентами своєї системи з ринку, редмондскі маркетологи звертаються до нових сегментів ринку і груп потенційних покупців. А де ж найбільше людей користуються смартфонами? Звичайно ж, в Азії.

Відносини Microsoft і Xiaomi мають тривалу історію. І тепер ми можемо побачити результат. З сьогоднішнього дня стає доступною для скачування прошивка для Mi 4 з системою Windows 10. Поки що тільки для Китаю. Щоб завантажити прошивку, потрібно заповнити анкету китайською мовою ось ТУТ .

І хоча експеримент цей суперечить головному програмному продукту Xiaomi – прошивці MIUI, з цього може вийти нова концепція портативного пристрою. Оскільки смартфон MI 4 по продуктивності не поступається навіть середньому настільному комп’ютеру, то, поставивши на нього Windows і підключивши до телевізора, можна вирішувати завдання для комп’ютера на пристрої, в десятки разів меншему за розмірами. Враховуючи необхідність в економії місця для китайців, це вельми виправдане застосування.

Подивимося, що вийде у Microsoft і Xiaomi. Ось демонстрація MI 4 Windows edition.

Коментарі

  1. Роман сказав:

    Скажите а mi3 тоже будет поддерживать эту прошивка? Как я понимаю, да, ведь miui прошивка для них одинаковая?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.