15 Листопад 2018

Коментарі:

0
 Листопад 15, 2018
 0
Категорія: Новини

Щойно ми опублікували новину про уявний смартфон Mi 9 з процесорною системою Snapdragon 8150, як з’явилися подальші новини про цей чіпсет. Він дійсно існує, хоча досі не анонсований.  Але за результатами синтетичного тесту AnTuTu можна сказати. що це найпродуктивніший процесорна Андроїд пристроях за весь час їх існування.

Тим часом, Redmi Note 4 отримав глобальну стабільну прошивку MIUI 10. Щоправда, тільки в Індії, але, спордіваємось, це тільки початок. Чекаємо нової прошивки наступного тижня.

А Mi A2 готується до апгрейду до Android P. Розробники ПЗ оголосили набір волонтерів для тестування нової ОС на цих пристроях.

Тепер про зйомку в умовах низької освітленості, про що ми теж писали нещодавно.

Mi MIX 3 отримав в оновленній бета-версії MIUI 10 режим “Супер нічний”. Тонкий баланс між підвищенням чутлтивості і витримкою дає чудові результати. Тепер такий режим з’явився і на Mi 8. Будемо сподіватися, що оновлення додатку Камера торкнеться не лише флагманів.

Ось зразки фотографій. Багато “мила”, але майже немає кольорового шуму. Для вебу зійде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.